Drama/ Jennifer Lopez dhe Affleck ndahen vetëm tre javë pas martesës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, pasi kaluan muajin e mjaltit pak ditë më parë në Paris kanë vendosur të kalojnë më pak kohë me njëri-tjetrin.


Ky është vendimi që çifti ka marrë së fundmi dhe që, pa dyshim, i ka habitur të gjithë fansat.

Lajmi, i bërë publik fillimisht nga ‘Hollywood Life’, konfirmon se aktori dhe këngëtarja e famshme kanë rënë në konsensus për t’u ndarë disa ditë, pasi kanë shijuar muajin e mjaltit në Evropë.

“Meqenëse profesionet e tyre i detyrojnë të kalojnë periudha të ndara, JLo dhe Affleck kanë vendosur të distancohen, në mënyrë që t’i mungojnë më shumë njëri-tjetrit”, tha burimi pranë çiftit duke vazhduar se ata nuk duan të lënë mënjanë karrierën e tyre në emër të dashurisë dhe besojnë se alternativa më e mirë është të vendosin një distancë.

Të fundit

Transferim dhe dëshira, ja kërkesat më absurde të kërkuara nga lojtarët për kontratë

Kontratat gjithnjë e më shumë faraonike për futbollistët e talentuar tashmë janë të zakonshme në futboll, por ndonjëherë kërkesat...

Mitsotakis: Kushdo që shkel kufijtë dënohet, ujërat tona janë të pathyeshme

Kyriakos Mitsotakis i ka dërguar mesazhe Turqisë dhe Recep Tayyip Erdogan mëngjesin e së enjtes gjatë ceremonisë së emërimit të raketës “Vlachakos.” Mitsotakis tha: Ujërat tona...

Albania 1 dhe Albania 2 së shpejti në hapësirë, nënshkruhet kontrata 6 milionë dollarë

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka bërë me dije se ditën e sotme do të nënshkruhet kontrata 6 milion dollarëshe e shërbimit satelitor. Peleshi...

Trazirat hindu me myslimanët nuk duhet të ndodhin në Britani

Funerali i Madhërisë së Saj solli në plan të parë fenë, gjë që është e kuptueshme. Nga JAMES WHALE Përveç funeralit të lavdishëm në Westminster Abbey,...

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën lëndime të shumta të lojtarëve,...

Lajme të tjera

Web TV