Nota 10 për Dua Lipën/ Artistja rrëmben edhe vëmendjen e Mark Zuckerberg

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dua Lipa po merr vëmendjen e të gjithëve këto ditë, por komenti i fundit në postimin e saj është me të vërtetë special.

Ylli me famë botërore ka tërhequr vëmendjen e gjigantit të mediave sociale, Mark Zuckerberg.

Komenti i bërë disa foto të Duas nga vetë Facebook ka habitur jo pak ndjekës të saj.

“She’s a 10 and she has the perfect fit”, shkruhet në komentin e bërë nga Facebook. Gjiganti i mediave sociale i ka dhënë notën 10-të Dua Lipës dhe veshjes së saj.

Kujtojmë se Dua Lipa u nderua nga presidentja e Kosovës me titullin Ambasadore Nderi e Republikës së Kosovës. Vjosa Osmani ka ndarë në Instagramin e saj foto nga ceremonia.

Në foto shfaqet Dua të cilën Osmani e ka pritur në Presidencë, me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj binjake.


Të fundit

Historike/ Interi mposht Barcelonën edhe me ndihmën e VAR

Inter ka arritur të fitojë minimalisht ndaj Barcelonës me rezultatin 1-0, duke marrë kështu tre pikë me shumë vlerë...

Vangjeli: Kritikat e politikës ndaj SPAK janë lajm i mirë, kanë filluar të kenë frikë

Analisti Lorenc Vangjeli, e ka cilësuar një lajm të mirë deklarata e bëra nga politikanët kryesorë në Shqipëri kundër SPAK. I ftuar në “Log.” në...

Veliaj jep lajmin e mirë: Hapet gara për Teatrin e ri Kombëtar

Bashkia e Tiranës ka hapur garën ndërkombëtare për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar. Në një intervistë në emisionin “Publikisht”, në RTSH, kryebashkiaku Erion...

Vritet në mes të lokalit këngëtari i njohur, pasi refuzoi të këndonte një këngë

Këngëtari i njohur turk, Onur Şener është plagosur për vdekje në një lokal ku po performonte. Sipas deklaratave të pasqyruara në raportin e policisë,...

Gjermania do të mbyllë termocentralet me qymyr deri në vitin 2030

Kompania gjermane e energjisë RWE do të ndalojë djegien e qymyrit deri në vitin 2030, duke kursyer 280 milionë tonë metrikë të emetimeve të gazeve...

Lajme të tjera

Web TV