test

“Kur ëndrrat bëhen realitet”, Einxhel Shkira konfirmon shtatzëninë me videon e ëmbël

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej kohësh në mediat rozë ishte përfolur se Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ndonëse moderatorja e mohoi fillimisht lajmin, madje reagoi me ironi, në rrjet qarkulloi një foto ku dukej qartë barku i rrumbullakosur i saj.

Mirëpo, sot dyshimet morën fund një herë e mirë! Ish-banorja e “Big Brother VIP” vendosi të ndajë lajmin e bukur me ndjekësit e saj n Instagram. Me një video shumë të ëmbël, bashkë me partnerin e saj, Arbër Gumnishta, Einxhel na zbuloi sesi duket në pritje të ëmbël!

“Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është më i bukur se çdo ëndërr në jetë…Kur e do aq shumë jetën sa toka të duket si parajsë dhe ti po qëndron mbi re…Kur ti gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di që është momenti të të bekojë me dhuratën më hyjnore… Kur thjesht një prekje dore kthehet në një prekje Jete…dhe ne mezi po presim të të prekim duart e tua te vogla”, shkroi ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

 

Kujtojmë që romanca e dyshes filloi brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ dhe ata vazhduan të jenë çift edhe jashtë shtëpisë së famshme

Të fundit

Grafite në muret e ambasadave hungareze e sllovake, mesazhe nga gjenocidi në Srebrenicë

Grafite me numrin 8.372 - që është numri zyrtar i viktimave të gjenocidit në Srebrenicë më 1995 - u...

Sheshi ‘Skënderbej’ i zënë për Evropianin/ Ja ku do falen nesër besimtarët myslimanë

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka njoftuar besimtarët myslimanë se falja e Kurban Bajramit do të jetë në datën 16 qershor, ditën e diele, në...

Sokol Mëngjesi doli nga koma, reagon e motra: Sytë e tij u zgjuan nga një ëndërr e keqe

“U zgjua nga ëndrra e keqe” Avokati Sokol Mëngjesi  I cili ishtë në gjëndje kome prej 29 majit është zgjuar nga koma ndërsa vijon...

Zvicër/ 100 liderë botërorë mblidhen sot në përpjekje për planin e paqes në Ukrainë!

Njëqind delegacione do të marrin pjesë në Konferencën e Paqes për Ukrainën në Zvicër, duke përfshirë 57 krerë shtetesh dhe qeverish nga e gjithë...

Gëzim Baruti ngjall babanë e esseistikës Mishel dë Montenj me një shqipe të kulluar

Nga Shpendi Topollaj Emrin e Mishel dë Montenjit e kam dëgjuar së pari falë një rastësie fatkeqe. Ishte koha e çmendurisë komuniste, kur pushteti diktatorial...

Lajme të tjera

Web TV