Luana Vjollca i zë vendin Arian Çanit? Ku do ta shohim “Zonë e Lirë” këtë sezon

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kemi lënë pas një sezon të ngjeshur televiziv, që bëri për vete publikun. Tashmë personazhet janë duke pushuar, por duket se ethet e sezonit të ri, i kanë kapur tashmë. Nga ato që kemi mundur të mësojmë, televizionet e kanë bërë gati tashmë programacionin për shtatorin, ku një sërë formatesh të reja do të vijnë për publikun.

Pas shumë vitesh me mbrëmjen e të premtes që nis me “Mirembrëma Tokësor” në Tv Klan, duket se nga sezoni tjetër kjo gjë do të ndryshojë. Raportimet e fundit nga “merakatoja e verës” flasin për një lëvizje të Arjan Çanit dhe “Zonë e Lirë”, ndërsa në Klan do të vijë dikush që i mungon ekranit prej disa kohësh.

Po flasim për Luana Vjollcën, e cila vitin e fundit është fokusuar tek muzika dhe projekti “Thuaje”, ndërsa tani duket se është gati të rikthehet në ekran.

Sipas Kryefjala.com moderatorja e njohur do të marrë hapësirën e së premtes në Klan, por nuk dihet ende me cilin emision, ndoshta “Shiko Kush Luan” ose një format i këtij lloji, ndoshta me dicka tjetër.

Po Çani ku do të shkojë? Zona e tij e lirë, po sipas të njëjtas media, do të transferohet në Abc, me burime pranë televizionit që e kanë konfirmuar këtë, madje që në sezonin e ri, programin e gazetarit të njohur do ta shohim jo një, por dy herë në javë.

 


Të fundit

Shifra stratosferike, zbulohet klubi i ri dhe kontrata e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo do të luajë për Al-Nassr nga 1 janari. Prestigjiozja spanjolle “Marca” shkruan se gjithçka është e mbyllur...

The Telegraph: Anglia ka nevojë të ndryshojë sistemin e emigracionit

Media britanike The Telegraph ka theksuar se e vetmja mënyrë për të ndaluar emigrimin e paligjshëm në Angli është duke ndryshuar sistemin e emigracionit....

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë katër pasagjerë rezultojnë të zhdukur. Midis...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Samiti i Tiranës/ Vuçiç e konfirmon ardhjen në Shqipëri: Gjëra shumë të mira na presin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po udhëton drejt Tiranës për të marrë pjesë në Samitin e nesërm BE-Ballkani Perëndimor. “Rrugës për në Tiranë do të...

Lajme të tjera

Web TV