Sherr për parkimin/ 41-vjeçari goditet me thikë në zemër, ndërron jetë në spital

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 41-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Sarandë, si pasojë e një sherri me thika. Viktimë ka mbetur Klodian Bakia, banues në Tepelenë.

Mësohet se Bakia është goditur me thikë në zemër dhe nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra. Ai ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të Sarandës.

Shkak i sherrit dyshohet të jetë bërë një sherr për parkimin e makinave. Policia ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar, Xhanelo Tarja, 24 vjeç.


Të fundit

“E pritën derisa erdhi dhe…”/ Zbardhen detaje nga vrasja e shqiptarit në Gjermani

Një shqiptar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e djeshme në Krefeld Gjermani. 42-vjeçari shqiptar është qëlluar katër herë nga dy...

Vendimi për liberalizimin e vizave për Kosovën, ja çfarë pritet të ndodhë

Miratimi i vendimit për liberalizimin e vizave për Kosovën pritet të jetë të mërkurën në rend dite në takimin e ambasadorëve të BE-së, në...

Ariu ka hyrë në Bulevard, çfarë bën shteti?!

Nga Frrok Çupi Hamendje, hamendje, hamendje pa fund..., çfarë do të ndodhë në 6 dhjetor. Data 6 është projektuar si më e mira në historinë...

Zgjedhjet lokale/ Berisha pa para, lekët e fushatës i merr PS, fondet i merr Basha

Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha nuk do të marrë asnjë para nga fundet publike. Zgjedhjet e e 2019 kanë nxjerrë jashtë loje...

Protesta e 6 Dhjetorit/ Me hir a pa hir, Meta i Bashkohet Berishës

Partia e Lirisë dhe Partia Demokratike do të protestojnë së bashku më 6 dhjetor, në tubimin e thirrur nga Sali Berisha. Edhe pse Policia...

Lajme të tjera

Web TV