Para 25 vitesh i vranë vëllanë, detaje nga ngjarja në Elbasan ku humbi jetën 33-vjeçari

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Qyteti i Elbasanit është tronditur sërish mbrëmjen e së mërkurës, pasi një 33-vjeçar ëhstë vrarë me armë zjarri pas një sherri banal.

Sipas policisë 33-vjeçari Madrit Ulqinaku, është vrarë pranë stadiumit “Elbasan Arena” nga 20-vjeçari K.Sh, pas një përplasjeje verbale mes tyre.

Mësohet se 33-vjeçari ishte baba i një fëmije. Pas ngjarjes autori dhe personat e tjerë u larguan menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që policia blindoi zonën.

Ndërkohë burime për Abc News bëjnë me dije se kjo është tragjedia e dytë që ndodh në familjen Ulqinaku, pasi në vitin 1997 në kohën e trazirave në Shqipëri, është vrarë edhe vëllai i Madritit.

Ndërkohë nga ana e policisë nuk është bërë ende e mundur kapja e autorit të ngjarjes.

 

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV