‘Mua më ndal veç plumbi’, reagon sërish policja e Elbasanit pasi pezullimit nga detyra

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas pezullimit nga detyra dhe nisjes së një hetimit të thelluar nga ana e Agjencisë së Mbikqyrjes Policore, nënkomisarja Anisa Kostani ka reaguar sërish në rrjetet sociale.

Kostanit duket se nuk i bën përshtypje masa e marrë ndaj saj, ndërsa ka hedhur një postim në Instagram, me këngën e reperit “Unikkatil” në sfond. Policja e bërë e famshme për bashkëjetesën me gjarprin, ka publikuar një pjesë të këngës kur dëgjohet se reperi të këndojë frazën se e ‘ndal veç plumbi’.

‘Un jom ma i mallkumi; ma i paparashikumi; ai shqipja i përgjakshëm që mun me e nal veç plumi’.- thuhet ndër të tjera në këngën që ka publikuar Anisa Kostani.


Të fundit

Mesazhi i Loredanës pas fitores së Zvicrës, “Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”

Këngëtarja Loredana Zefi ka treguar mbështetjen e saj për shqiptart që janë pjesë e skuadrës zvicerane që u përball një...

Moti merr kthesë. Çfarë pritet nga nesër

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të dominojnë të gjithë vendin tonë për gjatë gjithë 24 orëshit, duke sjellë në territor vranësira të shumta të...

Arjan Çani thyen heshtjen, flet për herë të parë pas largimit nga Tv Klan

Lajmi se emisioni i së premtes “Zonë e Lirë”, nuk do të transmetohet më në Tv Klan bëri shumë bujë para pak muajsh. Kjo...

Greqia nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet godet zonën e Tilos, ja sa është magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.8 ballë të shkallës Rihter ka tronditur Greqinë. Tërmeti është regjistruar  në orën 15:14 në zonën detare në jugperëndim të Tilos...

Veliaj: Lajm i mirë biletimi elektronik! Krijimi i sistemit të koordinuar të transportit

Lëvizshmëria dhe sfidat aktuale të qarkullimit në kryeqytet, por edhe perspektivat e mobilitetit alternativ, ishin fokusi i takimit të organizuar nga Bashkia e Tiranës,...

Lajme të tjera

Web TV