E befasishme/ Chelsea kërkon shërbimet e qendërmbrojtësit Harry Maguire

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Merkatoja në Angli nuk mban rekord vetëm në aspektin financiar por qëndron në vendin e parë absolut edhe për emrat që qarkullon. Njëri prej tyre i përmendur së fundmi është kapiteni i Man. United, Harry Maguire, njeriu qe tifozët e United e fajësojnë më së shumti për krizën e rezultateve.

Aq i shënjestruar është Maguire se ai tashmë është bërë edhe objekt humori në rrjetet sociale, por nëse është dikush që nuk qesh me të, ai është Thomas Tuchel. Si për habi të të gjithëve, blutë kanë bërë një ofertë për ta zhvendosur mbrojtësin në Londër. Ata kanë ofruar në këmbim sulmuesin amerikan Christian Pulisic, një operacion qe josh edhe Manchester United.

Trajneri Ten Hag planifikon ta ulë në stol kapitenin pas dy humbjeve të para me Varane qe vazhdon të bëjë presion për një vend titullari dhe nëse lojtari i Anglisë do të dalë nga formacioni, atëherë Londra mund të bëhet destinacioni më i mundshëm.

Të fundit

Rita Lati zbulon parodinë që e bëri të famshme (Video)

Rita Lati ka ushqyer me humor publikun shqiptar prej dekadash, duke shkruar emrin e saj krah aktoreve më të...

Pse duhani kushton më lirë në Shqipëri?

Duhanpirja në Shqipëri vijon të mbetet në nivele të larta ku pothuajse gjysma e meshkujve konsumojnë duhan. Niveli i konsumit tejkalon ndjeshëm  vendet e...

1 në 5 adoleshentë, obez/ Shkak kequshqyerja dhe mungesa e aktivitetit fizik

Raporti i fundit i hartuar nga organizata botërore e shëndetësisë në europë përfshirë edhe Shqipërinë ka nxjerr në pah se shifrat e obezitetit janë...

Vendet e lira të punës/ Vetëm 7.6% e tyre kërkojnë arsim të lartë

Më datën 21 maj, Agjencia Kombëtare e Punësimit shpalli rreth 2010 vende të lira pune në të gjithë vendin, por nga përpunimi i të...

Rita Lati rrëfen historinë e trishtë: Kam humbur një vajzë, ishte identike me Rozën!

Aktorja Rita Lati ka rrëfyer historinë e trishtë të jetës së saj, teksa zbuloi se ka humbur një vajzë. Artistja ka treguar se vogëlushja erdhi...

Lajme të tjera

Web TV