Të shtëna me armë në Tiranë, regjistrohen 2 viktima

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Tiranë. Sipas burimeve  dy persona janë qëlluar te rruga Islam Alla, rrugë e cila lidh Rrugën e Kavajës me Myslym Shyrin si pasojë e të shtënave.

Sipas informacioneve të para, vëllai ka vrarë vëllanë e tij së bashku  me kunatën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:45 në një prej zonave më të frekuentuara në kryeqytet, teksa më pas është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Nuk dihet ende identiteti i viktimave e as i autorit, teksa të panjohura janë edhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

 

 

 


Të fundit


Horoskopi ditor, e mërkurë 30 nëntor 2022

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni ne asnje pike dhe kjo...

PD nuk bën pas/ Boçi: Protesta do të bëhet para Kryeministrisë

Opozita nuk tërhiqet nga zhvillimi i protestës më 6 dhjetor. Këtë ka pohuar edhe nënkryetari i PD-së, Luçiano Boçi në emisionin “Open”. Boçi u shpreh...

“Bën zhurmuesin”/ Eni Vasilit i ‘zihen’ të ftuarit në emision, ndërhyn gazetarja

Me debate po shoqërohet emisioni i sotëm ‘Open’ në News24. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Akil Kraja, e cilësoi analistin Arion Sulo...

Festa për 28-29 Nëntorin, Lubonja: Dita e hipokrizisë, politikanët bëjnë si Skënderbeu

Analisti Fatos Lubonja i cilësoi festimet në kuadër të festës së Pavarësisë dhe të Çlirimit të Shqipërisë, ditë të hipokrizisë. I ftuar në rubrikën...

Lajme të tjera

Web TV