test

Vajzë apo djalë? Einxhel Shkira dhe Dj Dagz zbulojnë gjininë e bebit (Foto/Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë organizuar sot një “gender reveal” ku kanë mbledhur miq të ngushtë dhe familjarë të çiftit për të zbuluar gjininë e fëmijës që po presin.

Festa ishte goxha private dhe në rrjet po qarkullojnë disa pamje të dyshes dhe momentin kur është zbuluar gjinia e bebushit. Çifti janë në pritje të një djali dhe kjo mund të vihet re nga arushi me tullumbacet ngjyrë blu.

Pak ditë më parë, Einxhel regoi se i vetmi person që e di gjininë e bebes është motra e Dagzit, Aurora.

Të fundit

Media italiane ‘SiViaggia’: Udhëtim në kryeqytetin modern shqiptar, Tiranë

Udhëtim në kryeqytetin shqiptar. Zbuloni se cilët janë muajt më të mirë për të vizituar Tiranën dhe për të...

Shanset 50-50 për Itali-Shqipëri, modeli statistikor i parashikon 58%-42%

Nga Eduard Zaloshnja Nga një model simulacionesh statistikore që kam ndërtuar qysh në dhjetor për “Panorama Sport” (dhe që e kam përditësuar deri ditët e...

Dorëheqja e Ceno Klosit/ Elidjana Çela drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve përkohësisht

Elidjana Çelaj është emëruar përkohësisht drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve, pas lirimit nga detyra të ish-drejtorit të përgjithshëm Ceno Klosi. Në urdhrin e Ministrit të...

Grafite në muret e ambasadave hungareze e sllovake, mesazhe nga gjenocidi në Srebrenicë

Grafite me numrin 8.372 - që është numri zyrtar i viktimave të gjenocidit në Srebrenicë më 1995 - u vendosën  dje (14 qershor) në...

Sheshi ‘Skënderbej’ i zënë për Evropianin/ Ja ku do falen nesër besimtarët myslimanë

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka njoftuar besimtarët myslimanë se falja e Kurban Bajramit do të jetë në datën 16 qershor, ditën e diele, në...

Lajme të tjera

Web TV