VIDEO/ Tensione para sfidës, Calhanoglu refuzon ti japë dorën Theo Hernandezit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Milani arriti të triumfonte me rezultatin 3-2 ndaj Interit, në derbin që prodhoi emocione të shumta. Ndërkohë një video me protagonist turkun Hakan Calhanoglu ka bërë xhiron e rrjetit, duke marrë komente të shumta.

Para ndeshjes, ish-mesfushori i Milanit, që tani luan për Interin, nuk ia dha dorën ish-bashkëlojtarit të tij, Theo Hernandez. Në video shihet Calhanoglu, i cili ua jep dorën të gjithë futbollistëve të Milanit, përveç Theos.

Ngelet për t’u sqaruar nëse ky veprim është bërë me vetëdije apo jo nga futbollisti zikaltër. Mbrojtësi i Milanit nuk e ka pritur mirë këtë gjest dhe menjëherë e ka goditur lehtë me shuplakë pas koke. Dy futbollistët kanë shkëmbyer disa fjalë e pë mas ka vazhduar secili në detyrat e veta.

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV