Byrek në menunë e dasmës së saj? Rita Ora nuk e fsheh lumturinë: Pyetje e bukur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Rita Ora është përfolur prej disa kohësh se i ka dhënë fund beqarisë me regjisorin nga Zelanda e Re, Taika Waititi. Ndonëse ata nuk kanë pranuar asgjë publikisht, burime të shumta kanë konfirmuar për mediat e huaja se ata janë martuar dhe se madje kanë mbajtur një ceremoni shumë private.

Gjatë konferencës që mbajti këtë të martë për mediat, teksa ndodhet në Tiranë për koncertin e saj, Rita nuk i ka shpëtuar pyetjes për dasmën. Njëri prej gazetarëve e ka pyetur këngëtaren nëse e kishte përfshirë byrekun (nisur nga video-ja që shpërndau dje duke bërë vetë byrek) në menunë e dasmës.

“Pyetje e bukur, nuk mund të të flas për këtë tani, por mund të të them që jam shumë e lumtur”, tha Rita duke mos zbuluar asnjë detaj.


Të fundit

Kryebashkiaku i Kievit: Nuk do ta lejojmë Putinin të na vjedhë Krishtlindjet

Zyrtarët kanë thënë se Kievi do të vendosë pemën e Krishtlindjeve pa drita në të gjithë qytetin në një...

Marigo Posio, qëndistarja e flamurit që ngriti Ismail Qemali në Vlorë më 28 Nëntor 1912

Nga Prof.Assoc.proc.Doc.Ilia S.Larti Në ambientet e teatrit Durrës, Shoqata Atdhetare Kulturore Devolli dega Durrës, organizoi një simpozium Homazh për Patriotët Devollinj që kontribuuan në Rilindjen...

Komentatori kosovar refuzon t’u përmendë emrat lojtarëve serb, ja arsyeja

Dita e djeshme ishte një ditë e shënuar për të gjithë shqiptarët, jo vetëm ata që ndodhen brenda kufirit të terrorit zyrtar të Shqipërisë. Një...

Protesta e Berishës më 6 dhjetor, Meta e konfirmon: Do marrim pjesë!

Kreu i Partisë së Lirisë ka pranuar publikisht se do t’i bashkohet protestës së Sali Berishës më 6 dhjetor. "Siguria në Shqipëri është nën kërcënimin...

Juventus zgjedh presidentin e ri, ja kush i merr “frenat” e klubit bardhezi

Edhe pse vëmendja kryesore është te Botërori i Katarit, lajmi i dorëheqjes së Andrea Agnellit dhe bordit drejtues të Juventusit bëri xhiron e botës...

Lajme të tjera

Web TV