Horoskopi ditor, 7 shtator 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Jeta juaj ne çift do konsolidohet mjaft gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe nga ana tjetër do i pranoni gabimet qe ju vete keni bere. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera për te FIlluar lidhje serioze. Ne planin FInanciar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri.

Demi

Jeta juaj ne çift do jete tejet e animuar gjate kësaj dite dhe kënaqësitë do jene te forta gjithmonë. Do ndiheni me se miri. Beqaret nga ana tjetër duhet te reflektojnë gjate para se te hedhin hapa, pasi disa mund te gënjejnë dhe ne te vërtetë janë ndryshe nga sa thonë. Shpenzimet duhet t’i keni gjithë kohës nen kontroll sepse ne te kundërt mund t’iu dalin probleme.

Binjaket

Do jeni shume nervoze sot ju te dashuruarit dhe mund t’i thoni partnerit gjera te gabuara. Po nuk folët me te dhe t’ia shpjegoni situatën mund te keni probleme akoma me te renda. Beqaret do bëjnë mire te mos nxitohen për asgjë sepse gjithçka ka kohen e vet. Me shpenzimet do jeni impulsive dhe mund te bëni gabime te mëdha me pasoja te renda për te ardhmen.

Gaforrja

Pasioni do e pushtoje jetën tuaj ne çift gjate gjithë kësaj dite dhe emocionet do jene gjithmonë ne rritje. Ne disa momente nuk do e besoni aspak qe jeni ne realitet. Beqaret duhet t’i hapin portat e zemrës pasi sot mund te ketë dashuri me shikim te pare. Jupiteri do përkujdeset ne çdo moment për financat dhe gjendja do ketë përmirësime te mëdha.

Luani

Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe gati t’ia plotësoni te gjitha tekat partnerit. Çdo çast ka për te qene i mrekullueshëm. Beqaret do ndihmohen nga Merkuri, i cili do iu japë shtysën e duhur për ta ndryshuar statusin. Ne planin financiar do jete një dite me fat dhe nuk do e keni aspak te vështirë te kryeni te gjitha shpenzimet e domosdoshme.

Virgjeresha

Ka mundësi qe lidhja juaj ne çift te thellohet akoma me shume gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne çdo moment dhe te bekuar qe keni ne krah një person te mrekullueshëm. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te hedhin hapa te rëndësishme pasi jo te gjithë janë ashtu si duken. Financat do jene te kënaqshme, kështu qe mund t’iu lejohet edhe ndonjë investim.

Peshorja

Sot do jeni akoma me te hapur me partnerin tuaj dhe do mendoni te bëni edhe ndonjë çmenduri se bashku. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te pandalshme. Beqaret do jene këmbëngulës dhe nuk do ndalen derisa ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Jeta do ju marre një tjetër drejtim. Ne planin FInanciar nuk do ketë probleme sepse do dini t’i menaxhoni me kujdes paratë qe do keni neper duar.

Lexo edhe :  Shpallja e pavarësisë së Shqipërisë erdhi nga vetë shqiptarët

Akrepi

Dite me shume fat do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni qe ne mëngjes disa hatërmbetje me partnerin dhe do ndiheni gati për te marre vendime. Beqaret nuk do jene gati te hedhin hapa, por nga ana tjetër nuk do i refuzojnë ftesat për njohje te reja. Buxheti nuk mund te rritet ne mënyrë te menjëhershme kështu qe nuk mund ta kërkoni me ngulm këtë gjë.

Shigjetari

Dita e sotme do ketë vështirësi te vogla sot, por asgjë për t’u alarmuar. Çdo gjë duhet marre sa me shtruar qe te jete e mundur. Beqaret do kenë njohje te reja qe ne mëngjes, por takimi i shumëpritur do ndodhe ne orët e pasdites. Shume gjera kane për te ndryshuar shpejt për ta. Ne planin FInanciar fati do jete ne anën tuaj, por ju duhet te dini si t’i menaxhoni paratë.

Bricjapi

Rutina do mbizotërojë gjate gjithë kohës sot ne jetën tuaj ne çift dhe ne disa momente edhe mund te mërziteni. Flisni me partnerin dhe mundohuni te bëni ndonjë ndryshim. Beqaret do jene me te favorizuar dhe mund te kenë ndryshime drastike te statusit. Për FInancat nuk do keni për çfarë te qaheni pasi gjendja ka për te qene e shkëlqyer ne çdo moment.

Ujori

Dite e mbushur me vështirësi do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here mund te debatoni ashpër me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene me shume fat ne dashuri dhe do realizojnë takimin e tyre te ëndrrave. Për ta çdo gjë ka për te qene me ndryshme tani e tutje. Merkuri do ju sjelle fat ne planin financiar dhe buxheti ka për te qene shume i mire.

Peshqit

Dite me shume fat do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me se miri pranë atij qe dashuroni dhe mund te pranoni te hidhni edhe hapa me tej. Beqaret do afrohen akoma me shume me disa persona te njohur rishtazi. Lidhja e tyre mund te thellohet edhe me tepër. Ne planin Financiar gjendja do vije gjithnjë e duke u përmirësuar.


Të fundit

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Një makinë tip Mercedez Benz është përplasur mbrëmjen e së shtunës me trafikandarësen në rrugën nacionale Berat- Lushnjë, në...

VOA: Berisha nuk heq dorë nga protesta e 6 dhjetorit, del në shesh pa lejen e Policisë

Në Tiranë, Partia Demokratike, ajo pjesë që drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, bëri të ditur se nuk do të ndryshojë planet për të zhvilluar...

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

ora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e...

VIDEO/ Argjentina mposht Meksikën dhe merr tre pikët e para, Messi shënon një super gol

Argjentina siguron suksesin e parë në Kupën e Botës, Katar 2022, por përfaqësuesja “Albiceleste” i falet përsëri kapitenit dhe njeriut lider, Lionel Messi-t. 7 herë...

Eksperimenti i të ftohtit, BBC: Çfarë i ndodh trupit në një shtëpi pa ngrohje!

Deri këtë vit temperatura mesatare që duhej mbajtur në shtëpitë dimërore në disa pjesë te Europës, ishte 20 gradë, me luhatje maksimale në dy...

Lajme të tjera

Web TV