Propozim romantik në Festivalin e Venecias, kush ishin dy protagonistët e famshëm

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Alessandro Basciano i ka bërë propozimin për martesë Sophie Codegoni. Gjithçka ndodhi në një mënyrë shumë të veçantë dhe krejtësisht të papritur. Dyshja po kalonte në tapetin e kuq në Festivalin e Venecias, ku Basciano i befasoi të gjithë: fotografët, publikun dhe mbi të gjitha të dashurën e tij.

Deejay lëshoi ​​dorën e saj që e kishte mbajtur fort pak më parë dhe u gjunjëzua para saj me unazën në dorë. Ajo që supozohej të ishte një parakalim i thjeshtë në festival, është kthyer në një eksperiencë të paharrueshme për modelen Codegoni.

Videot dhe fotot nga momenti special kanë bërë xhiron e rrjetit.


Të fundit

Samiti i BE në Tiranë/ Zbardhet agjenda, Rama konferencë me Von der Leyen dhe Michel

Ditën e nesërme (e martë, 6 dhjetor) do të mbahet samiti i Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor në Tiranë. Në...

Nga bukëpjekës në shtëpitë e barit në Angli, dënohet me 14 muaj burg i riu shqiptar

Një burrë i kapur në krye të një ferme të madhe kanabisi në Shipley është dënuar me 14 muaj burg. Pajton Përgjergji, 28 vjeç, një...

Historia e plotë e krijimit të trofeut të Kupës së Botës

Selia e GDE Bertoni është një ndërtesë e vogël e vendosur në një zonë industriale në Paderno Dugnano, një qytet në periferi të Milanos...

Panë filma koreano-jugorë, Koreja e Veriut ekzekuton adoleshentët

Dy adoleshentë në Korenë e Veriut janë pushkatuar pasi shihnin dhe shisnin filma koreano-jugorë, sipas Daily Mail. Djemtë e moshës 16 dhe 17 vjeç u pushkatuan...

Shpërthim i fuqishëm në një shkollë në Greqi, humb jetën një fëmijë, plagosen dy të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, ku një fëmijë ka humbur jetën pas një shpërthimi pranë një shkolle fillore. Lajmin...

Lajme të tjera

Web TV