Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me barrierat mbrojtëse, përfundon në trotuar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, 200 metra larg Maternitetit të Ri.

Rreth orës 10:00, një makinë ka dalë nga rruga, duke u përplasur me barrierat mbrojtëse, dhe duke dalë në trotuar, buzë Lanës, siç shihet edhe në pamjet e siguruara nga Fjala.al.

Gjithashtu, sipas burimeve, shoferja ishte femër, rreth moshës 25 vjeç.

Fatmirësisht, nuk pati njerëz në trotuar dhe nuk pati të lënduar.


Të fundit

Shqipëria lë pas vendet e botës, Rama: Rritja më e madhe e turizmit nga viti 2019

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqiëpria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur...

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por gjat ëkëtij trendi modelja ka...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Vdes piloti legjendar grek, i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore

Ka humbur jetën në moshën 102-vjeçare i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore, Kostantinos Hatzilakos. Lajmi ka shkaktuar trishtim në komunitet. 102-vjeçari ishte një...

Ambasada amerikane uron Festën e Çlirimit: Kujtesë për sakrificat e popullit shqiptar

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar sot festën e Çlirimit nga pushtimi nazist. Me një mesazh në “Facebook”, ambasada shprehet se ky rast shërben si...

Lajme të tjera

Web TV