test

VIDEO/ Galatasaray meriton çmimin “Oscar”, prezantimi fantastik i transferimeve të reja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Klubi i Galatasaray-t prezanton pesë “yjet” e futbollit, shërbimet e të cilëve i siguroi në orët e fundit të merkatos. Një prezantim plot klas, me tapet të kuq, si për të treguar madhështinë e këtyre lojtarëve në futbollin europian. Mathias Ross Jensen, Milot Rashica,Yusuf Demir, Juan Mata dhe Mauro Icardi.

Një merkato me “pesë yje” për gjigantët nga Stambolli, që duan të harrojnë sa më shpejt zhgënjimin e sezonit të kaluar.

“Nuk kemi nevojë për Oscars, këtu janë GalaStars. Ne jemi më të mirët!”

Ishte thjesht një Galatasaray i papërmbajtshëm në këtë merkato verore. Javë më parë, në këtë skuadër janë transferuar edhe Dries Mertens e Lucas Torreira.

Të fundit

E dënuar për vrasje, pas 43-vitesh gruaja shpallet e pafajshme nga gjykata

Sandra Hamm, e cila u dënua për vrasje në SHBA, iu anulua dënimi pasi kaloi 43 vjet burg pasi...

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Lajme të tjera

Web TV