Policia operacion ‘blic’ në Elbasan! Kontrolle në makina të dyshimta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas kontrolleve në zonën e Krujës, policia e Shtetit mbrëmjen e sotme ka zbarkuar në Elbasan, në kërkim të personave me precedentë të mëparshëm penal.

Policia e Shtetit në bashkëpunimin edhe me forcat ‘Shqiponja’, po kryejnë kontrolle në qytetin e Elbasanit.

Kontrollet po kryhen në makinat e dyshimta, për persona që janë shpallur në kërkim apo për persona të cilët lëvizin me mjete të kundraligjshme.


Të fundit

Goditja ndaj Berishës/ Spaho: “Ky është provokimi më i rëndë që që nga vrasja e Hajdarit.

Deputeti i PD-së, Edmond Spaho, ka reaguar lidhur me sulmin që iu bë Sali Berishës, ku u qëllua me...

Goditja ndaj Berishës/ Rama: Akt i pajustifikueshëm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dënon pa asnjë ekuivok aktin e pajustifikueshëm e të patolerueshëm të dhunës mbi organizatorin dhe udhëheqësin e protestës së...

Berisha ‘i bindur’ për agresorin: Është agjent i policisë, e di nga burimet e mia!

Sali Berisha ka dalë sot në një konferencë për shtyp ku po jep versionin e tij për incidentin që i ndodhi gjatë protestës ku...

Sulmi ndaj Berishës/ Topalli: Një nga momentet më të errëta në historinë e pluralizmit

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka dënuar sulmin me grusht ndaj Sali Berishës gjatë protestës së zhvilluar sot nga opozita. Me anë të një postimi në Facebook,...

Spanja kërkon të kapërcejë Marokun, publikohen formacionet zyrtare të skuadrave

Spanja do të përballet me Marokun në 1/8 e Kupës së Botës. Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në stadiumin “Education City Stadium”. La Roja...

Lajme të tjera

Web TV