Aksident tragjik në Francë, humbin jetën dy shqiptarë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident tragjik ka ndodhur paraditen e sotme në Francë në komunën e Fillier rreth orës 10:30 ku dy persona me shtetësi shqiptare kanë humbur jetën.

Sipas mediave vendase dy automjete janë përplasur në autostradë dhe si pasojë kanë humbur jetën dy burra të shtetësisë shqiptare të moshës 33 dhe 44-vjeç.

Ndërkohë që në mjetin tjetër në kanë mbetur të plagosur një grua 33-vjeçare sëbashku me dy fëmijët e saj.


Të fundit

E ëma e agresorit që sulmoi Berishën kërkon ndjesë: Ka probleme të shëndetit mendor

Ermira Kaçaçi, nëna e 31-vjeçarit që goditi sot me grusht kreun e PD-së Sali Berisha është shprehur në një...

Sulmi fizik ndaj Berishës/ Spaho: Ky është provokimi më i rëndë që nga vrasja e Hajdarit

Deputeti i PD-së, Edmond Spaho, ka reaguar lidhur me sulmin që iu bë Sali Berishës, ku u qëllua me grusht nga Gerti Shehu. Spaho...

Goditja ndaj Berishës/ Rama: Akt i pajustifikueshëm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dënon pa asnjë ekuivok aktin e pajustifikueshëm e të patolerueshëm të dhunës mbi organizatorin dhe udhëheqësin e protestës së...

Berisha ‘i bindur’ për agresorin: Është agjent i policisë, e di nga burimet e mia!

Sali Berisha ka dalë sot në një konferencë për shtyp ku po jep versionin e tij për incidentin që i ndodhi gjatë protestës ku...

Sulmi ndaj Berishës/ Topalli: Një nga momentet më të errëta në historinë e pluralizmit

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka dënuar sulmin me grusht ndaj Sali Berishës gjatë protestës së zhvilluar sot nga opozita. Me anë të një postimi në Facebook,...

Lajme të tjera

Web TV