Telashe të reja për Shakirën, një djalë pretendon se është i këngëtares

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas ndarjes nga Gerard Pique, problemeve shëndetësore të të atit dhe telasheve me taksat spanjolle, tashmë shfaqet një djalë misterioz, që pretendon se është i Shakirës.

Një i ri kolumbian i quajtur Pedro ka siguruar se është djali i madh i këngëtares, i lindur nga një lidhje e vjetër e këngëtares së mirënjohur me aktorin Santiago Alarcon. Ka qenë ky i fundit, ai që foli i pari për këtë çështje në mediat e Amerikës së Jugut, duke mohuar gjithçka:

“Ky djali më mundon prej muajsh, më persekuton. Thotë se e kam dhënë për birësim në vitin 1992 dhe më ka kërkuar dëmshpërblim prej 835 milionë pesos”.

Në fillim të viteve 90-të, megjithatë, Alarcon ishte vetëm 13 vjeç, ndërsa Shakira ishte një 15-vjeçare që ëndërronte të futej në botën e muzikës. Aktori gjithashtu përsëriti se nuk e kishte takuar kurrë yllin e pop-it, e cila për momentin nuk e ka komentuar ende historinë që po ia shton edhe më shumë telashet, pas divorcit me Gerard Pique.


Të fundit

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Një makinë tip Mercedez Benz është përplasur mbrëmjen e së shtunës me trafikandarësen në rrugën nacionale Berat- Lushnjë, në...

VOA: Berisha nuk heq dorë nga protesta e 6 dhjetorit, del në shesh pa lejen e Policisë

Në Tiranë, Partia Demokratike, ajo pjesë që drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, bëri të ditur se nuk do të ndryshojë planet për të zhvilluar...

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

ora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e...

VIDEO/ Argjentina mposht Meksikën dhe merr tre pikët e para, Messi shënon një super gol

Argjentina siguron suksesin e parë në Kupën e Botës, Katar 2022, por përfaqësuesja “Albiceleste” i falet përsëri kapitenit dhe njeriut lider, Lionel Messi-t. 7 herë...

Eksperimenti i të ftohtit, BBC: Çfarë i ndodh trupit në një shtëpi pa ngrohje!

Deri këtë vit temperatura mesatare që duhej mbajtur në shtëpitë dimërore në disa pjesë te Europës, ishte 20 gradë, me luhatje maksimale në dy...

Lajme të tjera

Web TV