Makina e dëmtuar dhe një person i shtrirë përtokë, dalin pamjet nga aksidenti i Zelenskyt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pamjet që shihni tregojnë aksidentin ku u përfshi eskorta e presidentit Zelensky, ku makina e tij u përplas me një mjet civil.

Daily Mail ka publikuar videon, ku tregon pasojat e aksidentit automobilistik ku i plagosur mbeti dhe Zelensky.

Ngjarja ndodhi në Sheshin e Fitores së Kievit ku shihet një Volkswagen Beetle e dëmtuar rëndë, ndërsa një person që qëndron shtrirë përtokë në praninë e mjekëve dhe personelit ushtarak. Ndërkohë u tha se Zelensky mori lëndime të lehta, si dhe shoferi i tij.

Për më tepër shihni pamjet.


Të fundit

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Vdes piloti legjendar grek, i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore

Ka humbur jetën në moshën 102-vjeçare i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore, Kostantinos Hatzilakos. Lajmi ka shkaktuar trishtim në komunitet. 102-vjeçari ishte një...

Ambasada amerikane uron Festën e Çlirimit: Kujtesë për sakrificat e popullit shqiptar

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar sot festën e Çlirimit nga pushtimi nazist. Me një mesazh në “Facebook”, ambasada shprehet se ky rast shërben si...

Dita e Çlirimit, nis ceremonia te Varrezat e Dëshmorëve

Në Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë po kryhen homazhe për të përkujtuar 78-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë, pas Luftës së Dytë Botërore. Në ceremoninë ku...

Lajme të tjera

Web TV