“Më vjen keq, jam me familjen”/ Dua Lipa refuzon të bëjë foto me fansat, ja reagimi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas pushimeve në Spanjë, këngëtarja shqiptare Dua Lipa i është rikthyer turit të saj botëror, duke u ndalur për një koncert në Brazil.

Ajo ishte e shoqëruar me familjen e saj, ku këtë udhëtim e shfrytëzoi edhe për të bërë disa pushime me ta.

Një video e cila është bërë virale, tregon Duan e cila ndalohet nga disa fansa për të bërë foto në Rio De Janiero dhe ajo i refuzon duke i thënë se nuk dëshiron të bëjë foto pasi po shijonte ditën me familjen e saj.

“Më vjen shumë keq, nuk mund të bëj foto sepse po e kaloj ditën me familjen time. Më vjen mirë që ju njoha”, dëgjohet të thotë Dua.

Të fundit

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Një makinë tip Mercedez Benz është përplasur mbrëmjen e së shtunës me trafikandarësen në rrugën nacionale Berat- Lushnjë, në...

VOA: Berisha nuk heq dorë nga protesta e 6 dhjetorit, del në shesh pa lejen e Policisë

Në Tiranë, Partia Demokratike, ajo pjesë që drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, bëri të ditur se nuk do të ndryshojë planet për të zhvilluar...

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

ora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e...

VIDEO/ Argjentina mposht Meksikën dhe merr tre pikët e para, Messi shënon një super gol

Argjentina siguron suksesin e parë në Kupën e Botës, Katar 2022, por përfaqësuesja “Albiceleste” i falet përsëri kapitenit dhe njeriut lider, Lionel Messi-t. 7 herë...

Eksperimenti i të ftohtit, BBC: Çfarë i ndodh trupit në një shtëpi pa ngrohje!

Deri këtë vit temperatura mesatare që duhej mbajtur në shtëpitë dimërore në disa pjesë te Europës, ishte 20 gradë, me luhatje maksimale në dy...

Lajme të tjera

Web TV