Ishte duke pirë kafe/ Të riut i bëhet atentat në mes të lokalit në Shkodër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në Shkodër. Burime të ndryshme bëjnë me dije se ka mbetur i vdekur 1 person, i identifikuar si Erjon Xhenja, rreth 20-vjeç.

Ngjarja ka ndodhur brenda një lokali në bulevardin ‘Bujar Bishanaku’, pranë kryqëzimit të Kirasit.

Trupi i viktimës ndodhet ende në brendësi të lokalit. E gjithë zona është e rrethuar nga forcat e policisë ndërsa ka mbërritur edhe grupi hetimor për të mësuar detajet.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta pas përfundimit të ndeshjes në stadiumin ‘Loro Borici’, ku Vllaznia arriti të merrte fitoren me rezultatin 1-0 në përballjen me Kastriotin.


Të fundit

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Vdes piloti legjendar grek, i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore

Ka humbur jetën në moshën 102-vjeçare i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore, Kostantinos Hatzilakos. Lajmi ka shkaktuar trishtim në komunitet. 102-vjeçari ishte një...

Ambasada amerikane uron Festën e Çlirimit: Kujtesë për sakrificat e popullit shqiptar

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar sot festën e Çlirimit nga pushtimi nazist. Me një mesazh në “Facebook”, ambasada shprehet se ky rast shërben si...

Dita e Çlirimit, nis ceremonia te Varrezat e Dëshmorëve

Në Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë po kryhen homazhe për të përkujtuar 78-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë, pas Luftës së Dytë Botërore. Në ceremoninë ku...

Lajme të tjera

Web TV