“U mërzita se…”, Einxhel tregon “sherrin” me Dj Dagz për një foto

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga përditshmëria e saj. Moderatorja, e cila është në pritje të ëmbël, ka ndarë së fundmi me ndjekësit prapaskenat e një fotoje, ku shfaqet e veshur me bikini pranë pishinës.

“Para se të shkonim për të ngrënë duhet të ndërrohesha por drita ishte shumë e mirë dhe bikini shumë i lezetshëm dhe s’mund ta humbisja mundësinë për një foto. Ndërkohë Dagz po vdiste për të ngrënë ashtu edhe unë. Ama foto ka prioritet kur je në plazh.

E bëri zemrën gur dhe kur më pa ulur tek pishina gati për pozën…por kur pash fotot e para u mërzita se nuk ishin si doja dhe ai u nevrikos sigurisht që unë nuk jam asnjëherë e kënaqur me rezultatin Dhe…Kjo është fytyra ime kur Dagz m’tha s’të bëj më kurrë foto” shkruan ajo.

Të fundit

Vranësira dhe reshje shiu, si parashikohet moti për sot

Do të vijojë ndikimi i masave ajrore të paqëndrueshme në territorin shqiptar duke sjellë vranësira dhe reshje shiu ku...

“Nuk më nderuan si kampion bote”, presidenti i PSG Al-Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit

Lionel Messi deklaroi para disa ditëve se klubi i Paris Saint-Germain nuk i shprehu asnjë mirënjohje për faktin që u shpall Kampion i Botës...

Pesëdhjetë vjet më parë vdiq Pablo Neruda, poeti i popullit

Duke hyrë në histori si një nga këngëtarët e mëdhenj të dashurisë, Neruda i donte njerëzit: ai ishte poeti i popullit. Dhe për pjesën...

Dosja e krimeve të luftës/ Akuza Rusisë për shkaktimin e qëllimshëm të urisë në Ukrainë

Avokatët e të drejtave të njeriut po punojnë me prokurorin publik të Ukrainës për të përgatitur dosjen për t'ia dorëzuar gjykatës penale ndërkombëtare   Nga Dan...

Zgjedhjet në Kukës, numërohen 46 kuti votimi, ja kush kryeson me 3 mijë vota

Kur janë numëruar 46 nga 74 kuti votimi, Albert Halilaj ka përforcuar kryesimin me 3069 vota. Janë numëruar 46 nga 74 kuti Albert Halilaj  7397 Emri Vata...

Lajme të tjera

Web TV