Tashmë është zyrtare, Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbizz-it

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktori Leonardo DiCaprio dhe modelja Gigi Hadid janë zyrtarisht çifti më i ri i showbizz-it. Spekulimet se ka diçka mes tyre kanë nisur para disa ditësh dhe madje ata u fotografuan mjaft të afërt me njëri-tjetrin por vetëm së fundmi burimet kanë konfirmuar se ata janë zyrtarisht bashkë.

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm, e cila ka një pamje shumë të kulturuar dhe të arsimuar për jetën,” tha një burim për Us Weekly. Burimi shtoi se ata kanë shumë miq të përbashkët dhe të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku.

Interesi i aktorit për Hadid vjen vetëm pak kohë pasi i dha fund lidhjes gati 5 vjeçare me modelen Camila Morrone. Së fundmi është raportuar se arsyeja e ndarjes ka të bëjë me faktin se DiCaprio ka dashur fëmijë ndërsa modelja nuk ka për qëllim që të sakrifikojë karrierën për dëshirën e tij.


Të fundit

Transferim dhe dëshira, ja kërkesat më absurde të kërkuara nga lojtarët për kontratë

Kontratat gjithnjë e më shumë faraonike për futbollistët e talentuar tashmë janë të zakonshme në futboll, por ndonjëherë kërkesat...

Mitsotakis: Kushdo që shkel kufijtë dënohet, ujërat tona janë të pathyeshme

Kyriakos Mitsotakis i ka dërguar mesazhe Turqisë dhe Recep Tayyip Erdogan mëngjesin e së enjtes gjatë ceremonisë së emërimit të raketës “Vlachakos.” Mitsotakis tha: Ujërat tona...

Albania 1 dhe Albania 2 së shpejti në hapësirë, nënshkruhet kontrata 6 milionë dollarë

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka bërë me dije se ditën e sotme do të nënshkruhet kontrata 6 milion dollarëshe e shërbimit satelitor. Peleshi...

Trazirat hindu me myslimanët nuk duhet të ndodhin në Britani

Funerali i Madhërisë së Saj solli në plan të parë fenë, gjë që është e kuptueshme. Nga JAMES WHALE Përveç funeralit të lavdishëm në Westminster Abbey,...

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën lëndime të shumta të lojtarëve,...

Lajme të tjera

Web TV