“Të rri apo të iki?”/ Joe Biden ‘humbet’ pas fjalimit, qëndron pezull në mes të skenës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Presidenti i SHBA-ve Joe Biden, 79 vjeç ka pasur sërish një episod të sikletshëm pas fjalimit në OKB, teksa pamjet janë bërë shpejt virale në rrjet.

Siç shihet nga video Biden ka mbyllur fjalën e tij teksa në një moment është stepur në podium dhe nuk dinte se çfarë po bënte.

“Joe Biden është krejtësisht i humbur në skenë. E frikshme dhe e trishtueshme,” tha Steve Guest, një këshilltar komunikimi i senatorit Ted Cruz.

Kjo video ka qarkulluar në rrjetet sociale dhe kanë nisur diskutimet pasi nuk është hera e parë që ndodh një gjë e tillë me Biden.


Të fundit

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën...

Uragani Ian ‘pushton’ Floridën, 2 milionë qytetarë pa energji elektrike!

Uragani Ian la një shteg shkatërrimi në Floridën jugperëndimore, duke bllokuar njerëz në shtëpitë e përmbytura, dëmtuar çatinë e një njësie të kujdesit intensiv...

Kosova si Zvicra, propozon që njerëzit të lahen dyshe për të kursyer

Zëdhënësi i KEDS-it në Kosovë, Viktor Buzhala, ka dhënë propozimin e tij për të kursyer energjinë elektrike në kohë krize. Ai thotë se për të...

Meta në ditëlindjen e ish-presidentit Nishani: Do ta kujtojmë gjithmonë

Sot është ditëlindja e ish-presidentit Bujar Nishani, i cili u nda nga jeta pak muaj më parë pas komplikacioneve që i solli COVID-19. Ka qenë...

Rama sot takim me ambasadorët, ja çfarë do të diskutojnë

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot me ambasadorët e huaj në vendin tonë. Mësohet se në fokus të bisedës do të jetë projektligji...

Lajme të tjera

Web TV