test

E bujshme/ 10 ditë më parë e transferoi në Turqi, Wanda Nara publikon divorcin me Icardin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas shumë vitesh në qendër të vëmendjes, si një nga çiftet më të përfolur dhe më të famshëm, Wanda Nara dhe Mauro Icardi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Vitet e fundit marrëdhënia e çiftit të famshëm ishte shumë e trazuar, u fol shpreh për tradhti nga të dy palët, u fol shpesh edhe për një divorc në horizont, por për t’i dhënë fund këtyre thashethemeve dhe lajme ka menduar vetë Wanda Nara me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram:061304458 445931db C293 4724 9819 Ca52e2e38e63

“Është shumë e dhimbshme të përjetoj këtë moment. Por duke pasur parasysh ekspozimin tim dhe spekulimet mediatike që bëhen preferoj ta mësoni nga unë. Nuk kam asgjë për të thënë dhe asnjë detaj për të shpjeguar. Ju lutem të kuptoni situatën, jo vetëm për mua, por mbi të gjitha për fëmijët tanë, u shpreh Wanda Nara.

Të fundit

E dënuar për vrasje, pas 43-vitesh gruaja shpallet e pafajshme nga gjykata

Sandra Hamm, e cila u dënua për vrasje në SHBA, iu anulua dënimi pasi kaloi 43 vjet burg pasi...

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Lajme të tjera

Web TV