Tërmeti goditi Meksikën, ja momenti kur Dua Lipa largohet e frikësuar nga një klub nate

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një tërmet i fuqishëm prej 7.7 shkallë Rihterit ka goditur Meksikën katër ditë më parë. Ndërkohë, dje është shënuar një tjetër pasgoditje e fortë 6.9 shkallë të Rihterit.

Mesa duket këtë të dytën e ka ndjerë edhe këngëtarja e njohur, Dua Lipa, e cila disa orë më herët kishte mbajtur një koncert në kryeqytetin meksikan.

Më pas në rrjetet sociale po qarkullon një video ku këngëtarja e tronditur shfaqet duke u larguar nga vendi i rrethuar nga ekipi i saj i sigurisë drejt një furgoni të bardhë.

Një nga shoqëruesit e këngëtares në momentin e tërmetit u identifikua si aktori dhe këngëtari Aron Piper.

Nuk është hera e parë që të dy kapen së bashku, pasi prej disa javësh po thuhet se ata janë në lidhje. Megjithatë, asgjë nuk është konfirmuar ende dhe mbetet për t’u parë në vazhdim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revista Clase (@revistaclase)


Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Dilema e Vuçiçit për samitin, Nazarko: Serbia shmang rritjen e prestigjit të Shqipërisë

Më 6 dhjetor do të mbahet në Tiranë Samiti BE-Ballkani Perëndimor dhe debatet rreth kësaj ditë kanë qenë të shumta, duke filluar që nga...

Lajme të tjera

Web TV