“Gjyshi yt i ka duart…”/ Ja si reagon Valbona Hoxha kur e thërrasin mbesa e diktatorit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Valbona Hoxha, mbesa e ish-diktatorit Enver Hoxha është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram. Ajo është mjeke psikoterapiste, edhe profili i saj ka na qendër shërbime psikologjike.

Qe prej kur publikoi foton e saj në profilin “e punës” duket se i është rritur edhe aktiviteti dhe ndjekësit shqiptar komentojnë postimet e saj.

Këto të fundit sigurohen që shumë shpesh t’i kujtojnë se eshtë mbesa e ish-diktotrit Enver Hoxha dhe gjithashtu të shfryjnë në profiline saj gjithë brengën që i ka mbetur nga komuzimi.

Por çfarë bën Valbona me këto komentues? Reagimi i saj është heshtja ose me sakt injorimi. Ajo nuk i kthen asnjëherë koment, ndryshe nga ç’bën me komentues të tjerë të cilat flet për tema të ndryshe që nuk kanë të bëjnë me paraardhësit e saj.

“Gjyshi yt i ka duar e lara me gjakun e shqiptarëve”, shkruan një komentues.


Të fundit

Merkato e kohës moderne, ja sa do ta kishin vlerën sot Ronaldo Fenomeni dhe Maradona

Çmimet që duhen paguar për të blerë “yjet” e mëdhenj të futbollit kanë shkuar në “stratosferë”. Dhe kur mendon...

Berisha falenderon liderët europianë: Ky samit është mbështetje në veçanta për PD

Sali Berisha nuk ka kursyer falenderimet për liderët europianë që ndodhen në Tiranë për samitin e BE. Ndonëse ka thirrur protest në këtë ditë...

Goditja e Berishës, Meta shfrenon gjuhën ndaj Ramës: Tradhtar, skizofren….

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka  sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, duke akuzuar këtë të fundit për sulmin ndaj kryetarit të PD-së,...

Marrëveshja Roaming, Varhelhy: Shtytje të rëndësishme në tregun e telekomunikacionit

Komisionari i Bashkimit Evropian për Zgjerim, Oliver Varhelyi, ka folur në Tiranë lidhur me marrëveshjen e firmosur ditën e sotme mes BE-së dhe Ballkanit...

“Kortezhi i dhimbjes”, demokratët “vajtojnë” emigrantët shqiptarë

Vijon protesta e organizuar nga Partia Demokratike sot Tiranë. Krahë pankartave kundër qeverisë Rama, nuk kanë munguar as simbolit thumbuese ndaj qeverisë. “Kortezhi i dhimbjes shqiptare”,...

Lajme të tjera

Web TV