Horoskopi ditor, e shtunë 24 shtator 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Sot do mundoheni gjate gjithë kohës ju te dashuruarit te ruani një klime sa me te ngrohte ne çift. Marrëdhënia me partnerin jo vetëm qe do përmirësohet, por mund te mendoni te hidhni edhe hapa me rëndësi te madhe. Beqaret do jene me shume fat dhe nuk do ndihen me te vetmuar. Ne planin FInanciar nuk duhet te ndërmerrni shume rreziqe sepse situata nuk do jete aq e qëndrueshme.

Demi

Dite e stuhishme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni te dy palët kokëfortë dhe nuk do doni te bëni as lëshimin me te vogël. Beqaret do bëjnë ende durim dhe shume shpejt kane për ta gjetur personin qe do ju përshtatet me se miri. Ne planin FInanciar bëjini me kujdes llogarite ne mënyrë qe te mos ju dalin probleme.

Binjaket

Dite shume e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do i sqaroni edhe mosmarrëveshjet e hershme. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë te joshin asnjë person. Ne planin FInanciar do ndiheni te bekuar nga yjet dhe çdo gjë do ju ece për mrekulli.

Gaforrja

Klima yjore do ngrohet tej mase sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do e surprizoni ne çdo moment njeri-tjetrin dhe kënaqësitë dhe emocionet do jene me te forta. Beqaret do kenë një dite te mbushur me angazhime dhe pune, prandaj nuk do kenë kohe te mendojnë për dashurinë. Buxheti do jete tejet i stabilizuar. PërFItoni për te bere edhe ndonjë investim me tepër.

Luani

Jeta juaj ne çift do jete me e kënaqshme se kurrë sot. Për çdo gjë do merreni vesh me partnerin tuaj dhe nuk do debatoni kot se koti. Beqaret nuk duhet ne asnjë mënyrë te shkatërrojnë jetën e çifteve vetëm për te kënaqur veten dhe për te tërhequr atë qe pëlqejnë. Nuk do gjejnë kurrë paqe ne jete. Buxheti do vazhdoje te mbetet i kënaqshëm dhe aspak problematik.

Virgjeresha

Për te dashuruarit ka për te qene një dite e jashtëzakonshme sot. Nuk do keni asnjë lloj problemi apo mosmarrëveshjeje, përkundrazi do filloni te bëni plane për te ardhmen. Beqaret do ndihen për mrekulli pranë miqve dhe nuk do e kenë te nevojshme ta kërkojnë dashurinë. Për financat ka ardhur koha ta riorganizoni situatën qe gjendja te jete edhe me e mire.

Peshorja

Lexo edhe :  VIDEO/ Anglia mposht Senegalin dhe fluturon drejt çerekfinales, aty ku gjen Francën

Dite mjaft sensuale do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dilni neper vende interesante me partnerin dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret nuk duhet te tregohen pesimiste sepse atëherë kur me pak do e presin, do ju ndodhin gjera fantastike. Buxhetin mbajeni gjate gjithë kohës nen kontroll sepse ne te kundërt do ju lindin probleme serioze.

Akrepi

Mos u mbyllni ne vetvete sot ju te dashuruarit sido qe te jete marrëdhënia me partnerin sepse situata vetëm sa do rendohen. Me e mira është te ×isni hapur me te e pa dorashka. Beqaret do jene gjate gjithë kohës te disponueshem ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe do pranojnë te FIllojnë edhe aventura kalimtare. Buxheti nuk do ketë probleme, përkundrazi situata do jete me e qëndrueshme.

Shigjetari

Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe do ndiheni gati te bëni çdo gjë vetëm qe emocionet te jene te forta. Disa miq do ju ndihmojnë t’i përgatisni edhe surpriza atij qe keni ne krah. Beqaret nuk do kenë ditën e tyre më me fat dhe do mërziten ne disa momente. Financat do jene goxha te mira prandaj mund ta shfrytëzoni rastin edhe për te bere ndonjë investim me shume.

Bricjapi

Do keni besim te verbër tek partneri juaj sot dhe çdo gjë qe ai do ju thotë do e merrni për te vërtetë. Për fat te keq mund te zhgënjeheni pa mase. Beqaret duhet te përkujdesen pak me tepër për pamjen e tyre sepse veten ashtu do gjejnë personin e duhur. Financat duhet t’i menaxhoni me më shume kujdes pasi ne te kundërt do keni probleme serioze.

Ujori

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te gjithë do ju kenë zili për bashkëpunimin dhe komunikimin. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te rëndësishme. Do ju duhet ende te presin pak kohe. Te ardhurat do i keni gjate gjithë kohës ne vëmendje prandaj edhe situata do jete shume me e mire se me pare.

Peshqit

Fale ndikimit pozitiv te Venusit, marrëdhënia juaj me partnerin do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe do i ndreqni edhe gabimet e bëra me pare. Beqaret do realizojnë një takim emocionues ne momentin qe me pak do e presin. Për buxhetin do përkujdesen ne çdo moment yjet dhe gjendja do mbetet e mire e pa probleme.


Të fundit

Lajm i fundit/ Bordi i Transparencës ul me tre lekë çmimin e naftës

Vendimet e Bordit të Transparencës në datë 6 Dhjetor 2022 kanë ndryshime të çmimit nga ai i përcaktuar në...

Gola dhe kërcime, Roy Keane tërbohet me lojtarë brazilian: “Ishte mungesë respekti, turp”

Gola, emocione, spektakël, Brazil dhuroi show, por jo të gjithë e kanë shijuar festën e tyre. Neymar me shokë u kujdesën që pas çdo...

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj Berishës: U skandalizuam, presim hetime të plota

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj kreut të PD-së Sali Berisha. Një zëdhënës i ambasadës së SHBA deklaroi  se askush nuk duhet sulmuar sepse ushtron...

Dhunoi Sali Berishën, i riu me dëmtime të mëdha tek Trauma, vuante nga shëndeti mendor

Gert Shehu 31vjeç është autori që goditi me grusht Sali Berishën gjatë protestës së Partisë Demokratike. Ai ka përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë për...

Berisha: Përfaqësohemi në samit nga personi që duhet të ishte para drejtësisë

Sali Berisha thotë se protesta e sotme ka synim të tregojë zërin opozitar të shqiptarëve para BE. Sipas tij, shqiptarët janë fatkeq që në...

Lajme të tjera

Web TV