Dedikim për të bijën, kënga e re e Mozzik merr 2 milionë klikime për një ditë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Mozzik, ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re me titull “Të dua”. Ai i ka dedikuar të bijës, Hanës dhe i gjithë projekti flet për raportin e tyre, veçanërisht për largësinë.

Kjo këngë kaq prekëse i ka emocionuar të gjithë dhe është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku. Madje për vetëm një ditë mblodhi mbi dy milionë klikime në YouTube.

Pas publikimit të saj ka reaguar edhe ish-partnerja e Mozzik, Loredana sepse në një pjesë të tekstit u aludua edhe për një tradhti nga ana e reperes. Ajo ka sqaruar se nuk e ka tradhtuar ish-bashkëshortin dhe se e lejon atë të takojë vajzën, sa herë që dëshiron.


Të fundit

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Samiti i Tiranës/ Vuçiç e konfirmon ardhjen në Shqipëri: Gjëra shumë të mira na presin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po udhëton drejt Tiranës për të marrë pjesë në Samitin e nesërm BE-Ballkani Perëndimor. “Rrugës për në Tiranë do të...

Tymi i zi mbulon gjithçka, Ukraina nën sulmin e raketave ruse

Ukraina është aktualisht nën një sulm të vazhdueshëm me raketa të llojeve të ndryshme nga Rusia. Ashtu siç u paralajmërua më herët, një numër i...

SHBA/ Udhëheqësi i sektit fetar u martua me mbi 20 gra, në listë edhe e bija

Një udhëheqës kulti në SHBA është martuar me më shumë se 20 gra, shumica prej tyre nën moshën 15 vjeç, duke përfshirë madje dhe...

Lajme të tjera

Web TV