Këmbëkryq duke kënduar “Hajredin Pashën”, ish-deputetja e PS e ‘djeg’ në dasmë (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-deputetja e Partisë Socialiste për qarkun e Dibrës, Reme Lala, e ka ‘djegur’ në dasmën e një prej mikeshave të saj.

Nga video e publikuara në rrjet ish-deputetja shihet teksa është ulur pertokë dhe këndon “Hajredin Pasha”, krah bashkëshortit.

Krah tyre shihen dhe dasmorët e tjerë të cilët kanë shijuar çdo moment nga dasma e cila kishte bërë bashkë shumë figura të njohura të ekranit dhe politikës.

Në mesin e tyre ka qenë moderatorja Fatma Haxhialiu, Aulona Musta, gazetari Andi Vrapi dhe shumë të tjerë.

Kujtojmë që Reme Lala, ishte pjesë e paralmentit të Shqipërisë për 4 vite, nga viti 2017 në 2021. Vitin e kaluar, deputetja në atë kohë në qarkun Dibër dha dorëheqjen duke mos u përfshirë zgjedhjet 25 Prillit të 2021.


Të fundit

Incident në zyrën e PD-së, përjashtohen nga primaret dy kandidatët në Kurbin

Dy kandidatë e PD në primaret e Kurbinit, Edmon Shkoza dhe Alfred Dajci janë përjashtuar nga zgjedhjet brenda partisë. Ka...

Ambasada e SHBA paralajmërim për “trazira” në datën 6 dhjetor

Deklaratat e Partisë Demokratike se protesta e 6 dhjetorit është vetëm sensibilizuese e zotimeve se tubimi do të jetë paqësor nga fillimi në fund,...

Shpallen pronat e regjistruara në Vuno, Dhërmi dhe Lukovë

Procesi i Regjistrimit fillestar të pronave në Jug po shkon drejt përfundimit. 𝐍𝐠𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐚 𝐞 𝐡𝐞𝐧𝐞, 𝐧𝐞 𝐕𝐮𝐧𝐨, 𝐃𝐡𝐞𝐫𝐦𝐢 𝐝𝐡𝐞 𝐋𝐮𝐤𝐨𝐯𝐞 𝐝𝐨 𝐭𝐞 𝐚𝐟𝐢𝐬𝐡𝐨𝐡𝐞𝐧 𝐩𝐞𝐫...

I bëri serbët të flasin me “vete”, tifozja shqiptare: Më ndryshuan vendin, u ankuan te…

Ndeshja Zvicër – Serbi, rezervoi atë që të gjithë prisnim, emocione të forta, patriotizëm dhe në fund rezultat pozitiv. Përpos asaj që ndodhi në...

VIDEO/ Mbrojtësi i Uruguait shpërthen pas eliminimit: “Janë një tufë hajdutash”

Jose Maria Gimenez, mbrojtësi i Uruguajit, shpërtheu në akuza kundër FIFA-s pas ndeshjes, që skuadra amerikano-latine fitoi ndaj Ganës 2-0, por që  ky rezultat...

Lajme të tjera

Web TV