Nusja festoi edhe pse dhëndri u arratis ditën e dasmës, i riu thyen heshtjen dhe nuk…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një dhëndër që vendosi të linte partneren e tij në ditën e dasmës, duket se nuk është penduar aspak për veprimin e tij dhe ka refuzuar që të kërkojë ndjesë.

“The Sun” shkruan se Kallum Norton e la zemërthyer të fejuarën e tij, Kayley Stead, kur u zhduk disa orë para se dyshja të jepnin premtimet në ceremoninë e martesës.

Polici i ri Kallum në forcën e Gwent në Uells, kishte përfunduar trajnimin e tij vetëm disa ditë para se t’ia mbathte nga ceremonia 12,000 paundëshe e martesës.

Dyshja kishin qenë në një lidhje prej më shumë se katër vjetësh dhe jetonin në Swansea të Uellsit, ndërsa duhet të ishin martuar më 15 shtator.

Pasi ‘arratisja’ e tij nga dasma u bë virale në rrjet, ai është pyetur nga mediat nëse do të kërkonte ndjesë ndaj Kayley dhe Kallum tha: “Nuk dua të flas për këtë”.

I riu kishte fjetur në një karavan pranë vendit të ceremonisë natën para martesës, por ishte larguar në orët e para të mëngjesit. Më vonë babai i tij kishte telefonuar për të njoftuar se i biri nuk do të paraqitej.

Kështu që në vend që të çonte dëm paratë e shpenzuara për ceremoninë, 27-vjecarja nisi të festonte me të dashurit e saj sipas programit, duke thënë se kjo ishte “dita e triumfit”.

Kur dëgjoi përgjigjen e Kallum, Kayley më zemër të thyer tha: “Nuk e prisja këtë, por pres që njeriu të jetë përgjegjës për veprimet e tij”.


Të fundit

Basha dënon sulmin fizik ndaj Berishës: Kjo ngjarje duhet të hetohet

Lulzim Basha ka reaguar ndaj sulmit të Sali Berishës, që u godit sot nga një shtetas që hyri mes...

Lajm i fundit/ Bordi i Transparencës ul me tre lekë çmimin e naftës

Vendimet e Bordit të Transparencës në datë 6 Dhjetor 2022 kanë ndryshime të çmimit nga ai i përcaktuar në mbledhjen e fundit. Referuar të dhënave...

Gola dhe kërcime, Roy Keane tërbohet me lojtarë brazilian: “Ishte mungesë respekti, turp”

Gola, emocione, spektakël, Brazil dhuroi show, por jo të gjithë e kanë shijuar festën e tyre. Neymar me shokë u kujdesën që pas çdo...

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj Berishës: U skandalizuam, presim hetime të plota

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj kreut të PD-së Sali Berisha. Një zëdhënës i ambasadës së SHBA deklaroi  se askush nuk duhet sulmuar sepse ushtron...

Dhunoi Sali Berishën, i riu me dëmtime të mëdha tek Trauma, vuante nga shëndeti mendor

Gert Shehu 31vjeç është autori që goditi me grusht Sali Berishën gjatë protestës së Partisë Demokratike. Ai ka përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë për...

Lajme të tjera

Web TV