Armina Mevlani ‘nderon’ Sali Berishën, e “qan” vallen e Tropojës në dasmë (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Dasma e tyre ka marrë një vëmendje mjaft të madhe ku dyshja dukeshin kaq shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Disa nga personazhet VIP të ftuar ishin Amarda Toska, Ermal Mamaqi, Agnesa Vuthaj, Dalina Buzi, Valdrin Sahiti etj

Armina Mevlani kishte vendosur që të ishte shumë larg nuseve të cilave jemi mësuar të shohim, pasi kishte vendosur që ditën e saj më të bukur ta shijojë deri në fund.

Në videon e publikuar së fundmi, Armina shihet se ka hequr vellon e bardhe dhe ka veshur kostumin popullor dhe ka kërcyer si një profesioniste e vërtetë vallen e Tropojës.

Ndërkohë, një suprizë mjaft e bukur i është bërë Arminës nga nëna e saj, artistja e mirënjohur, Mimoza Mevlani. Ajo ka kënduar live për vajzën e saj dhe skena u “dogj”.

,

Të fundit

Papa Françesku: Masat ndaj ndryshimeve klimatike janë të pamjaftueshme

Reagimet ndaj ngrohjes globale janë të pamjaftueshme ndërsa bota po shembet, tha në një deklaratë ditën e sotme Papa...

Bonucci dhe “tersi” tek Union Berlin, vetëm humbje për gjermanët që nga transferimi i tij

Efekti surprizë për Unionin e Berlinit duket se ka përfunduar dhe skuadra kryeqytetase është zhytur në një krizë rezultatesh, aq sa për të gjetur...

SHBA: Nuk parashikohet rritje e trupave amerikane në Kosovë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk pritet ta rrisin praninë ushtarake në Kosovë pas ngjarjeve të 24 shtatorit. Këtë e ka konfirmuar koordinatori për...

Cekja i Beratit nuk mban dot lotët në dasmën e të birit (Video)

Sejfulla Myftari, i njohur me emrin e artit si Cekja, është një ndër aktorët e humorit që ka një pupullaritet të madh. I njohur gjithmonë...

Tenis/ Jannik Sinner mposht rusin Medvedev dhe triumfon në turneun e Kinës

Jannik Sinner kompleton javën perfekte dhe fiton në Pekin, duke triumfuar në finale ndaj rusit Daniil Medvedev me rezultatin 2-0. Një finale pa shumë...

Lajme të tjera

Web TV