“Kjo është katastrofë”/ Alliu: Hysaj në 29 kontakte, 28 pasime i ka dhënë gabim

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Elseid Hysaj është kthyer ndër lojtarët më të kritikuar në ekipin kombëtar, pavarësisht se me eksperiencën që ka duhet të ishte ai që të udhëhiqte skuadrën.

Ilir Alliu ka lënë për një moment mënjanë gabimet e shkodranët për të theksuar një tjetër problematikë të tij. Në studion e emisionit “Ora Sport”, ish-lojtari i Kombëtares ka vënë në dukje mungesën e theksuar në pasim të Elseid Hysajt.

“Nëse bëhet fjalë për gabim, i ka të falura të gjitha. Një gabim, dy, janë gjëra që ndodhin. Problemi është se në 29 kontakte me topin, 28 i ka dhënë gabim. Kjo është katastrofë“, është shprehur Ilir Alliu.


Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

VIDEO/ Kameruni shokon Brazilin dhe duke marrë tre pikët e para në Botëror

Kameruni ka arritur të mposhtë Brazilin me rezultat 1-0 në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve, por kjo nuk i mjaftoi për të...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Lajme të tjera

Web TV