Roza Lati merr ofertën “e nxehtë” për “Onlyfans”, ja si reagoi moderatorja (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja shumë e komentuar, Roza Lati ka marrë një ofertë të çuditshme.

Së fundmi, asaj i kanë propozuar që të bëhet pjesë e platformës “Onlyfans”. Këtë ftesë e ka bërë të ditur vetë Roza, e cila ka publikuar në Instastory bisedën, ku propozuesi i ka thënë se mund të fitojë deri në 100,000 dollarë në muaj, pa ekspozuar shumë.

Moderatorja e ka refuzuar dhe është nervozuar nga ky veprim dhe ka kaluar në ofendime, të cilat ka vendosur mos t’i ndajë të gjitha me ndjekësit e saj.

Kujtojmë që aktualisht Roza ndodhet me pushime në Jug, pasi mbylli me sukses sezonin e emisionit të saj “Why Not”.


Të fundit

“Mirë se vini në Shqipëri, bukë, kripë dhe…”/ Berisha mesazh europianëve për protestën

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar lidhur me protestën që do të zhvillohet më 6 dhjetor. Në një postim...

VIDEO/ Argjentina mposht Australinë dhe do të përballet me Holandën në çerekfinale

Argjentina fitoi 2-1 ndaj Australisë dhe siguroi kualifikimin në çerekfinalet e Kupës së Botës, raund në të cilin do të përballet me Holandën për...

‘U burgos 3 herë për dhunë’, rrëfimi i 54-vjeçares që kërcënohet nga burri

Emisioni “Review” në Euronews Albania ka sjellë historinë e një gruaje në Kukës, ndaj së cilë është ushtruar dhunë për 30 vite nga bashkëshorti...

Vrasja e gruas shtatzënë/ Mjeku tregon nëse mund të shpëtohej foshnja

Mjeku Astrit Bimbashi deklaroi se nga ana praktike, do të ishte e pamundur që mjekët të ndërhynin pas vrasjes së gruas shtatzënë, Hamide Magashi,...

Fundi i krizës energjetike në Evropë është në horizont

Nuk ndodh shpesh që unë të jap lajme të mira, por gjykoj se këta parashikues ka të ngjarë të jenë më shumë pesimistë sesa...

Lajme të tjera

Web TV