U arrestua pasi mori ryshfet, mjeku i Traumës dërgohet me urgjencë në spital, pësoi…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mjeku Fitim Marku, u arrestua pak ditë në spitalin e Traumës pas mori ryshfet nga një agjent i infiltruar.

Mirëpo, problemet nuk kanë mbaruar për të. Ai ka pësuar ishemi celebrale në paraburgim.

Burime bëjnë me dije për News 24 se ai është dërguar me urgjencë në spital ku po merr ndihmën e parë mjekësore. Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mjekut do t’i komunikohej ditën e sotme masa e sigurisë. Marku u arrestua të shtunën në ambientet e spitalit pasi një agjent i infiltruar i dha 200 mijë lekë të vjetra në këmbim të shërbimit shëndetësor.

Pamjet e arrestimit të tij u publikuan në media, teksa ai dilte nga spitali me pranga në duar.


Të fundit

Çmendi serbët në stadium/ Rrëfimi prekës i Xhakës: Babai vuajti 3 vjet e gjysmë në burgje

Granit Xhaka sot u shndërrua sërish në hero të shqiptarëve të Kosovës pasi bashkë me kombëtaren e Zvicrës ia...

Dhunë më 6 dhjetor? Drejtori i policisë: Nuk ka asnjë informacion për ngjarje të tilla

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Muhamet Rrumbullaku, ka siguruar se policia do të garantojë mbarëvajtjen e çdo proteste që do të bëhet më 6...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë dënon gjuhën konflikt nxitëse të Presidentit Serb Vuçiç

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë është duke i përcjellë me shqetësim deklaratat e fundit konflikt nxitëse dhe përdorimin e gjuhës denigruese të Presidentit të Serbisë...

Tashmë deputete në parlament, Arjan Konomi “i qan hallin” Ori Nebiajt

Nga java e ardhshme, moderatorja Ori Nebiaj do të jetë deputete në parlament. Kjo ka bërë që ajo të mbyllë eksperiencat e saj në...

Lajme të tjera

Web TV