Bora Zemani ‘çmend’ rrjetin, publikon foto me Donald Veshajn

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E bëri më në fund! Bora Zemani ka konfirmuar ribashkimin me Donald Veshajn. Ajo ka publikuar një foto në Instagram që nuk ka nevojë për shumë koment.

Prezantuesja shfaqet krah Donaldit dhe shkruan “Na lini të kërcejmë”. Kjo pasi Bora do të drejtojë programin e ri “Dancing With the Stars”.

Ndërkohë, nuk dihet nëse ata do të jenë bashkëprezantues në këtë emision, po mesa kuptohet Bora do të jetë e ftuara e parë e emisionit të vëllezërve Veshaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)


Të fundit

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Samiti i Tiranës/ Vuçiç e konfirmon ardhjen në Shqipëri: Gjëra shumë të mira na presin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po udhëton drejt Tiranës për të marrë pjesë në Samitin e nesërm BE-Ballkani Perëndimor. “Rrugës për në Tiranë do të...

Tymi i zi mbulon gjithçka, Ukraina nën sulmin e raketave ruse

Ukraina është aktualisht nën një sulm të vazhdueshëm me raketa të llojeve të ndryshme nga Rusia. Ashtu siç u paralajmërua më herët, një numër i...

SHBA/ Udhëheqësi i sektit fetar u martua me mbi 20 gra, në listë edhe e bija

Një udhëheqës kulti në SHBA është martuar me më shumë se 20 gra, shumica prej tyre nën moshën 15 vjeç, duke përfshirë madje dhe...

Lajme të tjera

Web TV