Lori Hoxha me binjakët dhe Borën/ Si u ulën VIP-at në dasmën e Vlerës dhe Arbër Hajdarit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në dasmën e Arbër Hajdarit dhe Vlera Devollit përveç familjarëve janë ftuar edhe shumë nga personazhet më në zë të vendit.

Ish opinionisti i Big Brother nuk ka harruar që të ftojë në ditëlindje emra të njohur të Top-Channel si Lori Hoxha e cila është në një tavolinë me vëllezërit Veshaj dhe moderatoren Bora Zemani. Sipas Kryefjala.com ka mësuar se moderatorja Arbana Osmani është ulur në një tjetër tavolinë me partnerin e saj Eduart Grishaj dhe emra të njohur të politikës.

Por Arbri nuk ka harruar të ftojë në dasmë edhe përfaqësues nga televizioni Klan, ku nuk ka munguar Aleksandër Frangaj, Armand Shkullaku, Saimir Kodra si dhe bizenesmeni, Samir Mane.
Vihet re mungesa e Blendi Fevziut i cili nuk ndodhet në Shqipëri.


Të fundit

Spartak Ngjela: Saliut i hidhen prangat më 6 dhjetor, nëse guxon e bën ndonjë marrëzi

Nga Spartak Ngjela Protesta e organizuar për në Tiranë në datën 6 dhjetor, kur Tirana duhej të ishte në festë,...

Mediat greke flasin për piloten, gruaja që “frikëson” Turqinë, fitoi ndër 250 personave

Pilotja greke 29-vjeçare Theodora Dourou ka qenë në fokus të mediave greke si pilotja më e mirë ndër 250 pjesëmarrësve që patën një stërvitje...

Masat e sigurisë për 6 dhjetorin, Çuçi: Protesta të mbahet, por jashtë zonës së kuqe

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi është takuar ditën e sotme me kreun e Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku dhe ka diskutuar për masat e...

Zhdukja e Ervis Martinajt: Rrumbullaku: Jemi në rrugë të mbarë për zgjidhjen e misterit

Kreu i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku u pyet nga gazetarët paraditen e sotme edhe në lidhje me fatin e Ervis Martinajt, i cili...

Kupa e Botës/ Sot nis faza me eliminim direkt, Holanda dhe Argjentina synojnë kualifikim

Ka përfunduar faza e grupeve në Kupën e Botës, por pa humbur fare kohë do të nis ajo e eliminimit direkt. Pasi janë mësuar të...

Lajme të tjera

Web TV