Në një lidhje me Romeo Veshajn? Lori Hoxha i jep fund dyshimeve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej disa ditësh është përfolur në media se Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj mund të jenë një lidhje. Dyshimet nisën pas momentit që qarkulloi në media se ku Romeo dhe Lori dukeshin afër njëri-tjetrit në dasmën e Arbër Hajdarit.

Por mesa duket Lori ka vendosur të shuajë këto dyshime. Në një foto të postuar në Instagram, një ndjekës e komenton Lorin si “kunatë” me Bora Zemanin, pasi kjo e fundit është e lidhur me Donald Veshajn, vëllain e Romeos.

Por dikush tjetër ka replikuar, duke shkruar: “Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung”. Në këtë koment ka ardhur edhe reagimi i Lori Hoxhës e cila e ka bërë ‘like’ komentit, duke rënë kështu dakord me ndjekësin.


Të fundit

Athina ndez dritat kuqezi, Veliaj falenderon Bakoyanis: Mesazh i madh miqësie

Athina ka ndezur dritat kuqezi për të përshëndetur festën e shpalljes së Pavarësisë së shqiptarëve. Ndërkaq, kreu i bashkisë...

Kriza e Covid-it kërkon zgjedhje të tmerrshme

Politika zero-Covid po dëmton ekonominë, por për ta kthyer atë rrezikon humbje jete, dëme ekonomike dhe shfaqjen e varianteve të reja Nga Devi Sridhar Protestuesit në...

6-vjeçarja shqiptare humb jetën tragjikisht në Gjermani, sot i jepet lamtumira e fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrethinën e Konstancës, në Gjermani, ku humbi jetën tragjikisht në një aksident trafiku një 6-vjeçare me prejardhje...

110 – vjet ekonomi shqiptare – përballja me sfidat e zhvillimit ekonomiko-social

Nga Anastas Angjeli, Adrian Civici Ekonomia shqiptare në periudhën para shpalljes së pavarësisë deri në luftën e II-të botërore Struktura ekonomike dhe shoqërore e viseve shqiptare...

“E pritën derisa erdhi dhe…”/ Zbardhen detaje nga vrasja e shqiptarit në Gjermani

Një shqiptar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e djeshme në Krefeld Gjermani. 42-vjeçari shqiptar është qëlluar katër herë nga dy persona, ndërsa ka humbur jetën...

Lajme të tjera

Web TV