Ngjarja e rëndë në Greqi/ Ja pse shqiptari rrëmbeu ish-bashkëshorten, e çoi në pyll dhe..

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Greqi, ku një shqiptar 33-vjeçar rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten e tij.

Gjithçka ka ndodhur në orët e para të së mërkurës së kaluar kur 33-vjeçari shqiptar ka shkuar me makinën e tij drejt shtëpisë së 28-vjeçares.

Aty autori ka futur të renë me forcë në makinë dhe janë nisur drejt zonës së Istmit. Gjatë gjithë rrugës ai e rrahu egërsisht duke e goditur me grusht në kokë dhe në trup me 28-vjeçaren të paaftë për të reaguar pasi 33-vjeçari kishte mbyllur dyert.

“Më kapi nga koka dhe po më godiste në xhamin e makinës dhe në kroskot”, ka përshkruar viktima. Më pas ish-burri i saj tentoi ta zhvishte me forcë dhe kur ajo rezistoi, ai mori një çakmak dhe i vuri zjarrin flokëve.

Ankthi për 28-vjeçaren megjithatë nuk mbaroi me kaq. 33-vjeçari në gjendje të hutuar e tërhoqi zvarrë në shtëpinë e prindërve të tij në Korint ku e përdhunoi. 28-vjeçarja nënë e dy fëmijëve ka shkuar në spital me lëndime të rënda në fytyrë dhe rrezikon një shkëputje të retinës.


Të fundit

Uniformat blu reagojnë për sulmin fizik ndaj Berishës

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë Në lidhje me incidentin e ndodhur në orën 12:25, në tubimin e organizuar ditën e...

Basha dënon sulmin fizik ndaj Berishës: Kjo ngjarje duhet të hetohet

Lulzim Basha ka reaguar ndaj sulmit të Sali Berishës, që u godit sot nga një shtetas që hyri mes protestuesve.   BASHA: Dënoj ashpërsisht sulmin...

Lajm i fundit/ Bordi i Transparencës ul me tre lekë çmimin e naftës

Vendimet e Bordit të Transparencës në datë 6 Dhjetor 2022 kanë ndryshime të çmimit nga ai i përcaktuar në mbledhjen e fundit. Referuar të dhënave...

Gola dhe kërcime, Roy Keane tërbohet me lojtarë brazilian: “Ishte mungesë respekti, turp”

Gola, emocione, spektakël, Brazil dhuroi show, por jo të gjithë e kanë shijuar festën e tyre. Neymar me shokë u kujdesën që pas çdo...

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj Berishës: U skandalizuam, presim hetime të plota

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj kreut të PD-së Sali Berisha. Një zëdhënës i ambasadës së SHBA deklaroi  se askush nuk duhet sulmuar sepse ushtron...

Lajme të tjera

Web TV