A po i zbaton këshillat për kursim energjie? Nard Ndoka: Vetëm dushin në grup jo!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Porositë e qeverisë për të kursyer sa më shumë energji eklektrike në mesin e një krize për sigurimin e saj duket se po i zbaton edhe Nard Ndoka.

Në Ora News ai tha se duhet të ketë një lloj sensibilizimi por mes batutave që e karakterizojnë tha se ky “shtrëngim” rripi nuk shkon deri te larja në dush në grup.

A jeni sensibilizuar dhe po kurseni energji elektrike?

“Po nën frymën e porosive të Ballukut por jo me këto porositë me dushin në grup”, u shpreh Ndoka ndër të tjera.


Të fundit

Ariu ka hyrë në Bulevard, çfarë bën shteti?!

Nga Frrok Çupi Hamendje, hamendje, hamendje pa fund..., çfarë do të ndodhë në 6 dhjetor. Data 6 është projektuar si...

Zgjedhjet lokale/ Berisha pa para, lekët e fushatës i merr PS, fondet i merr Basha

Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha nuk do të marrë asnjë para nga fundet publike. Zgjedhjet e e 2019 kanë nxjerrë jashtë loje...

Protesta e 6 Dhjetorit/ Me hir a pa hir, Meta i Bashkohet Berishës

Partia e Lirisë dhe Partia Demokratike do të protestojnë së bashku më 6 dhjetor, në tubimin e thirrur nga Sali Berisha. Edhe pse Policia...

Horoskopi ditor, e mërkurë 30 nëntor 2022

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni ne asnje pike dhe kjo...

Lajme të tjera

Web TV