Einxhel përlot me fjalët për të ëmën në ditën e lindjes: Lumturia paska qenë ilaç për të

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja Einxhel Shkira ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, konkretisht në Instastory, ku ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

“Vjet dëshira e saj për ditëlindje ishte të hyja në BBVA, pa e ditur se ai ‘qiri; do i plotësonte më shumë se thjeshtë një dëshirë…Tashmë të njohin të gjithë dhe të adhurojnë pavarësisht se s’të kanë takuar kurrë! Të duan aq shumë sa unë emocionohen kur vijnë me vrap kudo që më shohin thjeshtë të më pyesin “si është mami Lola”? E kushdo që më takon nuk harron kurrë të pyes për ty…Të gjithë duan të dinë si je ti, a ke qenë mirë, a je rënduar nga fjalët dhe situatat, a je lumturuar nga lajmet?”- shkruan në fillim Einxhel Shkira.

“Uroj ta kesh jetën sa më të gjatë e plotë shëndet për të gëzuar me nipër e mbesa. Shpresojë që bebi të trashëgojë jo vetëm bukurinë por gjithë mirësinë e shpirtin tënd. Të duam shumë”, përfundon urimin.

 


Të fundit

SHBA reagon ashpër ndaj Berishës: U skandalizuam nga sulmi presim hetime të plota

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj kreut të PD-së Sali Berisha. Një zëdhënës i ambasadës së SHBA deklaroi  se askush...

Dhunoi Sali Berishën, i riu me dëmtime të mëdha tek Trauma, vuante nga shëndeti mendor

Gert Shehu 31vjeç është autori që goditi me grusht Sali Berishën gjatë protestës së Partisë Demokratike. Ai ka përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë për...

Berisha: Përfaqësohemi në samit nga personi që duhet të ishte para drejtësisë

Sali Berisha thotë se protesta e sotme ka synim të tregojë zërin opozitar të shqiptarëve para BE. Sipas tij, shqiptarët janë fatkeq që në...

Merkato e kohës moderne, ja sa do ta kishin vlerën sot Ronaldo Fenomeni dhe Maradona

Çmimet që duhen paguar për të blerë “yjet” e mëdhenj të futbollit kanë shkuar në “stratosferë”. Dhe kur mendon se për lojtarë të shndërruar...

Berisha falenderon liderët europianë: Ky samit është mbështetje e veçantë për PD

Sali Berisha nuk ka kursyer falenderimet për liderët europianë që ndodhen në Tiranë për samitin e BE. Ndonëse ka thirrur protest në këtë ditë...

Lajme të tjera

Web TV