Pas dasmës, Armina Mevlani “arratiset” te vendi luksoz ku i ka propozuar Shkëlzeni

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare më 25 shtator në një dasmë spektakole me më shumë se 300 të ftuar.

Mes tyre ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të politikës dhe medias.

Mirëpo, duket se pas dasmës që bëri xhiron e rrjetit, Armina ka zgjedhur të bëjë disa ditë pushimi në Como të Italisë, në një ndër vilat më luksoze të zonës. Ajo ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet me një fustan ngjyrë rozë dhe me një libër në dorë.

Kujtojmë që tek një stol në Como të Italisë Armina ka marrë propozimin e parë nga Shkëlzeni.

“Historia me Comon është e tillë, në udhëtimin e parë në vitin 2014, Zeni dhe unë pamë një vend që e pëlqenim të dy dhe u bë si traditë që çdo përvjetor shkonim aty. Tek ai stol kam marrë edhe propozimin e parë, spontan. Dasmën me siguri do ta bëj në Shqipëri sepse kam dëshirë të ftoj shumë vetë, dhe jashtë është vështirë organizimi”, ka zbuluar dikur Armina.


Të fundit

Berisha: Përfaqësohemi në samit nga personi që duhet të ishte para drejtësisë

Sali Berisha thotë se protesta e sotme ka synim të tregojë zërin opozitar të shqiptarëve para BE. Sipas tij,...

Merkato e kohës moderne, ja sa do ta kishin vlerën sot Ronaldo Fenomeni dhe Maradona

Çmimet që duhen paguar për të blerë “yjet” e mëdhenj të futbollit kanë shkuar në “stratosferë”. Dhe kur mendon se për lojtarë të shndërruar...

Berisha falenderon liderët europianë: Ky samit është mbështetje e veçantë për PD

Sali Berisha nuk ka kursyer falenderimet për liderët europianë që ndodhen në Tiranë për samitin e BE. Ndonëse ka thirrur protest në këtë ditë...

Goditja e Berishës, Meta shfrenon gjuhën ndaj Ramës: Tradhtar, skizofren….

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka  sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, duke akuzuar këtë të fundit për sulmin ndaj kryetarit të PD-së,...

Marrëveshja Roaming, Varhelhy: Shtytje të rëndësishme në tregun e telekomunikacionit

Komisionari i Bashkimit Evropian për Zgjerim, Oliver Varhelyi, ka folur në Tiranë lidhur me marrëveshjen e firmosur ditën e sotme mes BE-së dhe Ballkanit...

Lajme të tjera

Web TV