‘Sensacioni’ i rrjeteve sociale/ Hasbulla zbulon të ardhurat, ja sa fiton 19-vjeçari

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nëse jeni përdorues i rregullt i rrjeteve sociale duhet të keni vënë re “fëmijën e vogël” që njëkohësisht duket i madh dhe quhet Hasbulla.

Ai u bë veçanërisht i famshëm gjatë pandemisë Covid për përmbajtjet që postoi në Instagram dhe TikTok dhe për të qenë një figurë e rëndësishme në MMA.

Tani ai jeton një jetë të shtrenjtë me veshje e ora luksoze.

Ai gjithashtu tregon shpesh pasionin e tij për makinat, dhe shfaqet në postime duke bërë stërvitje, zënka apo edhe duke gjuajtur me armë. Ai tani ka mbi 2 milionë ndjekës, një vlerë neto prej 200 mijë dollarësh dhe pretendon se është më i famshëm se futbollisti Ronaldo.


Të fundit

Berisha mesazh liderëve europianë: Rama i shet samitet si mbështetje ndaj tij

Pas falenderimit për liderët europianë, Sali Berisha kishte një mesazh për ta duke i thënë se Edi Rama i...

Berisha: Përfaqësohemi në samit nga personi që duhet të ishte para drejtësisë

Sali Berisha thotë se protesta e sotme ka synim të tregojë zërin opozitar të shqiptarëve para BE. Sipas tij, shqiptarët janë fatkeq që në...

Merkato e kohës moderne, ja sa do ta kishin vlerën sot Ronaldo Fenomeni dhe Maradona

Çmimet që duhen paguar për të blerë “yjet” e mëdhenj të futbollit kanë shkuar në “stratosferë”. Dhe kur mendon se për lojtarë të shndërruar...

Berisha falenderon liderët europianë: Ky samit është mbështetje e veçantë për PD

Sali Berisha nuk ka kursyer falenderimet për liderët europianë që ndodhen në Tiranë për samitin e BE. Ndonëse ka thirrur protest në këtë ditë...

Goditja e Berishës, Meta shfrenon gjuhën ndaj Ramës: Tradhtar, skizofren….

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka  sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, duke akuzuar këtë të fundit për sulmin ndaj kryetarit të PD-së,...

Lajme të tjera

Web TV