Horoskopi ditor, 6 Tetor 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

DASHI

I dashur Dash, situatë e nënshtruar në dashuri, duhet t’i menaxhoni më me kujdes marrëdhëniet. Për sa i përket punës, nëse punoni në tregti ose keni kontakte me njerëz të tjerë, do të ketë probleme për t’u zgjidhur.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 6 tetor 2022), gjatë orëve të ardhshme Hëna do të jetë disonante. Çiftet e forta mund të mendojnë për një fëmijë. Duhet të përpiqeni të ofroni më të mirën në vendin e punës.

BINJAKËT

Ju pret një mbrëmje e qetë. Ata që kanë një mosmarrëveshje në dashuri do të duhet të distancohen nga komplikimet dhe grindjet e mundshme. Mundohuni të qëndroni të qetë.

GAFORRJA

Të dashur Gaforre, nëse ka pasur sqarime në dashuri është mirë të vazhdoni më tej. Thjesht kthehu te tema. Nëse ka ende diçka për të sqaruar, bëjeni. Puna? Jupiteri i kundërt mund të çojë në vështirësi në marrëdhëniet e punës.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 6 tetor 2022), ju pret një ditë e mirë për dashurinë. Sa i përket punës, pritet një krijimtari e shkëlqyer. Ata që punojnë me publikun do të marrin pëlqimet.

VIRGJIRËSHA

Mund të ketë bezdi të vogla ose shqetësime në marrëveshjet sentimentale. Për sa i përket punës, nëse ka probleme për t’u zgjidhur në zyrë, kjo padyshim nuk do të jetë dita më e mirë.

PESHORHA

Peshore të dashura, gjatë gjithë ditës do të ndiheni gati për të dashuruar. Shikoni përreth jush. Sa i përket punës, një problem që keni do të zgjidhet shumë mirë.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 6 tetor 2022), një fjalë e tepërt mund t’ju bëjë të egërsoheni gjatë ditës. Mundohuni të qëndroni të qetë. Sa i përket punës, nëse është e mundur, shtyni vendimet e rëndësishme për javën e ardhshme.

Lexo edhe :  Uraganët po shtohen më shpejt se kurrë, arsyeja pse

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, mos humb kohë nëse kujdesesh vërtet për një person… Ky muaj sjell kënaqësi të madhe në dashuri, por ju takon juve të hidheni, provoni gjithçka! Kur bëhet fjalë për punën, duhet të jeni të prerë në veprimet tuaja dhe të mbani mend se projektet inovative do të importohen në punë.

BRICJAPI

Nëse lidhja juaj është me një person fizikisht të largët, mund të bëni një zgjedhje drastike. Si për shembull marrja e frerëve të lidhjes… Përsa i përket punës, momenti nuk ju ndihmon, prandaj shtyjeni gjithçka për javën e ardhshme.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 6 tetor 2022), dita do të nisë me një situatë të pakëndshme, por kjo ndodh sepse ju e dini se jeni njerëz krijues, qoftë edhe të dashuruar. Keni një punë për të riorganizuar nga e para.

PESHQIT

Të dashur Peshq, deri të shtunën ndjesitë që do të përjetoni mund të jenë të rëndësishme. Për sa i përket punës, do të dëshironit të ndryshoni planet tuaja dhe duhet t’i ndryshoni ato… Situatë e mirë astrologjike.

Të fundit

Ballkani mposhtet minimalisht në Çeki nga Plzen, paraqitje dinjitoze nga suharekasit

Ballkani i pafat në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Conference League. Skuadra nga Suhareka u mund minimalisht...

Spektakël në Holandë mes Ajax dhe Marseille, AEK ”shokon” Brightonin në shtëpi

Shumë gola për një pikë në “Johan Cruijff Arena” të Amsterdamit, me Ajaxin dhe Marseillën që ndanë nga një pikë falë barazimit spektakolar 3-3....

Biden do dërgojë sisteme të reja të mbrojtjes ajrore në Ukrainë

Këshilltari i Sigurisë Kombëtare SHBA, Jake Sullivan, tha në një konferencë për shtyp, se Presidenti Joe Biden, do njoftojë Zelensky një paketë të re...

Duheshin 84 vota, Kuvendi shtyn rritjen e pagave për Kushtetuesen

Kuvendi nuk mundi të miratonte as këtë të enjte ligjin për Gjykatën Kushtetuese që parashikon rritjen e pagave për anëtarët e saj. Kjo për...

Ekzekutohet një 33-vjeçar në Shkodër, të dhënat e parae

Shkodër/Informacion paraprak   Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç,...

Lajme të tjera

Web TV