“Mourinho, një shaka”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Asnjë ditë nuk kalon pa zhvillime në botën sportive, ndaj le të shohim si janë paraqitur ato në mediat më të rëndësishme sportive.

“Përmbysje ekonomike, Barcelona po rikuperohet nga kriza financiare”, shkruan Sport në faqen e parë.

“Inter, koha e kthesës”, kështu hapet italiania “La Gazzeta dello Sport”.

“Mourinho, një shaka. Dybala shkëlqen por humbje 1-2 me Betisin”, shkruan italiania tjetër “Corriere Dello Sport”.

“Inigo, opsioni për janarin për Barcelonën”, kështu hapet Mundo Depurtivo.

 

Të fundit

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Ish-kryeministri ‘non grata’ në SHBA, Minxhozi zbulon mesazhin e amerikanëve

Analisti Skënder Minxhozi, duke komentuar deklaratën e të ngarkuarit me punë të SHBA në Tiranë, David Ëisner, i cili tha se nuk i përgjigjet...

Lajme të tjera

Web TV