Video/ Avionit i bie rrota pas ngritjes nga pista, “pushtohet” nga tymi i zi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një Boeing 747 humbi një nga rrotat e tij sapo ngrit nga pista, në aeroportit në Tranto, Itali.

Pamjet tregojnë se rrota duket se merr flakë ndërsa avioni niset.

Videoja është filmuar në afërsi të pistës dhe pastuar më pas Tëitter.

Tymi i zi mund të shihet që del nga pjesa e poshtme e avionit ndërsa rrota lirohet dhe bie poshtë.

Pjesa e humbur thuhet se është gjetur jashtë kufijve të aeroportit. Çuditërisht avioni u ngrit pa asnjë defekt të mundshëm.

Të fundit

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Ish-kryeministri ‘non grata’ në SHBA, Minxhozi zbulon mesazhin e amerikanëve

Analisti Skënder Minxhozi, duke komentuar deklaratën e të ngarkuarit me punë të SHBA në Tiranë, David Ëisner, i cili tha se nuk i përgjigjet...

Analisti britanik bën paralajmërimin e frikshëm: Evropa të nisë përgatitjet për luftë

Shtetet anëtare të NATO-s në Evropë po përballen me një krizë të madhe – Rusia dhe Kina po armatosen me shpejtësi, me Moskën që...

Lajme të tjera

Web TV