Çfarë duan burrat nga një grua…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çdo grua në një moment pyet veten se çfarë duan burrat tek një grua. Cili është sekreti i tërheqjes dhe magnetizmit?

Grua me vlerë të lartë

Kjo do të thotë që njerëzit vlerësojnë atë që nuk jepet ose nuk merret lehtë. Ne e dimë këtë, çdo gjë për të cilën punojmë ka një vlerë më të lartë të perceptuar.

Dikush që e shijon jetën e saj

Burrat tërhiqen nga gratë që kanë interesat, hobi dhe miqtë e tyre. Në fillim të çdo marrëdhënieje, ne duam të kalojmë shumë kohë me ta. Por ne duhet ta lëmë marrëdhënien të marrë frymë.

Lidhje

Të gjithë duan të kenë një lidhje të tillë me dikë. Komunikimi dhe kurioziteti do të jenë çelësi për të zbuluar nëse keni gjëra të përbashkëta si një pikënisje e mirë

Mister

Ka shumë për të mësuar, por ato zbulohen pak nga pak. Të njohësh dikë kërkon pak kohë. Ajo është edhe e ndërlikuar edhe e thjeshtë dhe është ai mister që e mban atë kurioz.

Kimi pamore

Si veproni, gjuha juaj e trupit dhe shprehjet e fytyrës. Si e mbani veten dhe besimin që ju projektoni.

Burimi: rendezvousmag.com

Të fundit

“Janë 3 banda”/ Lubonja: Liderët politikë kanë grabitur shqiptarët

Në emisionin Open në News 24 u diskutua për deklaratat e kreut të PL Ilir Meta, si dhe për...

Françeska Murati në pritje të fëmijës së dytë, konfirmon lajmin në rrjetet sociale

Françeska Murati i dha sinjalet e para të pritjes së ëmbël vetëm pak ditë më parë, në një bisedë me ndjekësit e saj. Për...

Sefa: Është krijuar një koalicion anti-SPAK, ja pse ka frikë Edi Rama

Avokati Indrit Sefa në studion e emisionit “Open” në News24 tha se sot kemi një koalicion anti-SPAK, dhe do e shikoni se pas dy...

Berisha: “Kush prek votën, duhet të lërë kokën”

Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, kryetari i PD-së Sali Berisha ka ftuar të gjithë shqiptarët që të ngrihen dhe të mos qëndrojnë...

“U bë forca ime”, ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut...

Lajme të tjera

Web TV