Xhelal Mziu “tradhton” Alibeajn/ Kalon zyrtarisht me grupin e Berishës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbledhur sot grupit parlamentar të Partisë Demokratike.

Për herë të parë bledhjes së grupimin që drejtohet nga kryedemokrati Berishës i është bashkuar edhe deputeti i PD-së Xhelal Mziu, duke ‘tradhëtuar’ kështu Alibejan.

Kujtojmë se në fillim të këtij sesioni parlamentar, ishin 28 deputetë ata që firmosën qe Enkelejd Alibeaj të mbetej në krye të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike.

Megjithatë, sot ai i është bashkuar mbledhjes që drejtohet nga Luçiano Boçi dhe Berisha.

Aktualisht ka shkuar në 22 numri i deputetëve që i bashkohen mbledhjeve të thirrura nga Luçiano Boçi.


Të fundit

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza...

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Lajme të tjera

Web TV