“Më bëj darkën se s’vonohem”/ E ëma tregon bisedën e fundit me 34-vjeçarin Indrit Ndoj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vrasja e 34-vjeçarit Indrit Ndoj në Fushë-Krujë, të cilin familjarët e tij e gjetën në një kanal anës rrugës teksa ishin duke shkuar për në punë.

Rastësisht ata kanë parë familjarin e tyre në kanal me një plagë plumbi në këmbë. Indriti dhe familja e tij nuk raportohet të kenë konflikte me njeri.

E ëma e 34-vjeçarit ka zbuluar bisedën e fundit me të birin, duke treguar detaje prekëse.

News 24 raporton se në dëshminë e saj, ajo deklaron se i biri nuk kishte konflikt me asnjë njeri dhe në telefonatën e fundit nuk shprehte ndonjë shqetësim.

E ëma ka deklaruar gjithashtu se e priste të birin në shtëpi pasi në bisedën e fundit me të i kishte thënë që t’i përgatiste për të ngrënë pasi nuk do të vonohej.

Policia dhe grupi hetimor pritet të marrin tabulatet e telefonit të 34-vjeçarit për të zbuluar personat e fundit me të cilët ai ka komunikuar për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV